bugün

Bir öneridir.
Sogukta usuyen penguen degildir. Penguen belgeselinden de gina geldi. Penguenlere mesaj atma gibi tuhaf tavirlara girmeyin. Bana mesaj atabilirsiniz efenim.
yakala joe...
hakaret falan içermiyorsa cevaplanmasında bir sakınca yoktur, senin görüşüne önem vermiş, bir şey yöneltmiş insana cevap vermek kimseyi alçaltmaz diye düşünüyorum.
Neden cevap vermesin mesela? Mesaja cevap vermeyerek " Tınlamıyorum canım " tarzına girip de kibirli mi olsun n' olsun?
Yalakanın önde gidenidir.

Hele ki kızsa basitlikten yıkılıyodur.
burdayım amk.
Niyeyse böyle diyenlerin %90 ı öyle kişiler çıkıyor. Kamuflaj çabaları bunlar hep.
Biri bana mı seslendi. Nezaket kurallarından az buçuk bilen herkesin yapması gereken eylemdir.
(bkz: davete icabet etmek)
Açıkçası ben kendi fotoğrafını koyan güzel kadınlara cevap veriyorum sadece. Bok da çıkabiliyor maalesef.

O yüzden uzgunum, bu ben değilim. Realist kişiliğim pamuk kalpliligimin önüne geçiyor.

Geberin.
benimdir. ama mesaj atan yok o ayrı.
mesaja niye cevap vermiyim ki. dertleşmek isteyen olursa da dinlerim her zaman.
Merhaba yazıyorlar veya başka bir şey cevap vermediğiniz an ya çok egoistsin veya kabasın cümleleriyle karşılaşıyorsunuz. Yani ben öyleyim.
Ego yapmayan insan tanesidir veyahut abazandır, arada ince bir çizgi var, zordur tespit etmesi.