bugün

Cem küçük aydındır gözlerinde. Dış mihrakları en iyi bunlar bilir. Bize soracak değiller.
yalan dünya şarkısını dinlesin.
ülkenin gerçeklerinden bihaber insandır.
brain washing level 999'dadır.
- ehonomi çoh eyi.
- amerika bor madeni çıkarmamıza izin vermiyor.
- dış mihraklar süper güç olmamıza izin vermiyor.
- adamlar çalışıyor.
- bu ülke cehape zihniyeti yüzünden bu halde.
- dolar ve euro fetönün oyunları yüzünden çok yükseldi vb. sözlerle bütün gün ortalıklarda dolanan insanlardır.
Böyük oyunu gören adamdır. Üzerine gitmeyin
evinde temizlik ihtiyacı dışında da türbanlı bulunan insandır.
Bu adamları şu an Altay tankının içinde motor olmadığına inandıramazsın. Topa koyarlar seni.

Bir de milli araç projesi vardı.

Sorsan dış mihraklar izin vermiyor derler.
bu tabir akepeli leri anlatıyor.
Halk tv izleyip sözcü okuyan insanın lacivert versiyonu. ikisi de aynı kaka.
hayallerde yaşatılıyordur.

günün birinde maaşının 1/3'ü ile bir kilo soğan alabildiğini ya da hakkını aramaya çalıştığında sesini kimselere duyuramadığını farkettiğinde farkına varacak fakat ihtimal o ki, biraz geç olacaktır.
mutlu insandir be hayat onlara guzel vallahi,arada aciyorum atv yi mutlu olup cikiyorum.
egonomi cooh eyi diye dolanıp ay sonunu getirmek için insan gibi yaşamayan insandır.
çok basit. referanduma evet diyecek insandır.
beyni "stand by" moduna almış insandır. beyin kullanımda olmadığından içine kazınmış bilgiler dışında hiçbir bilgiye açık değildir, her şeyi reddeder.
Tık tık yaparsanız sesi duyabilirsiniz.
Sözcü okuyup halk tv izleyen insanla ölesiye kapışırlar.
fox ve halk tv seyredip sözcü, hürriyet ve cumhuriyet gazetelerini okuyan insandan kat be kat evladır. hiç olmazsa islam karşıtı değildir büyük olasılıkla.
Doğru önerme kardeşim haklısın da bir diğer versiyonu var sözcü okuyup halk tv izleyen diye ben ikisinede karşıyım.
(bkz: göt kılı) .
Ah şu amerika varya şu amerika bizim üzerimizde oyunlar oynamasa ehonomi çoh eyi olacak bizimde açlıktan ağzımız kokmayacak.
Ya cok zengindir, ya da embesildir. Arasi yok gibi bir sey.
ülkesini seven insandır. evet.
inceden mee sesleri...
görsel