bugün

entry'ler (36)

yiyişmek için reis filmine girmek

malum bu iş için en boş seans hangisiyse ona girilir ki bu sıralar reis filmi bu amaca güzelce hizmet etmektedir. merak ettiğim perdede gördüğümüz duyduğumuz şeyler ilerde cinsel hayatımızı bitirme noktasına getirir mi...

eski sevgilinin geri dönmesi

dönmek demiyelim uğramak diyelim fırsatını bulunca yine yeni yeniden gidip ağzınıza sıçacaktır.

sıkılmadan defalarca izlenen filmler

recep ivedik 2. özellikle ninesi ile olan ilişkisi beni benden alıyor. sonunda ki twist olsun kurgunun yer yer adeta bir spielberg filmi izliyormuş gibi dizilmesi olsun gerçekten etkiler kült bir eserdir.

selin şekerci nin türkiye nin en güzel kızı olması

güzel kızdır doğru ama abartılı bir tespittir. mümkünse hep kıvırcık saçla dolaşmalıdır kıvırcık ulan bu borumu.

başı açık kadın perdesiz eve benzer

bu dinci kafası da böyle işte otla boku birbirine bağlamaya çalışıp benzetme sıçarlar.

ilk kez penis gören kız tepkisi

(bkz: aşkım nasıl büyüyo bu çok tuhaf)
(bkz: mantar gibi)
(bkz: oha büyüdü)
(bkz: böyle mi aşkım)

erkek dediğin çapkınlık yapacak diyen kadın

kendisinin yapacağı boynuzlamalara zemin hazırlayan hatundur.

sinemada yiyişmek

kendimi açık fikirli olarak tanımlarım ama ben bu olaya sinir oluyorum yobaz mı dersiniz ne dersiniz bilmem. sinema ulan orası dingil ben film izlemeye gelmişim şap şup seslerinizi duymak zorunda mıyım? git evde ne yapıyorsan yap. herkese açık alanda sevişmek ne azgın tekeler.

sevgilinin gece 3 te whatsappta online olması

eğer sen uyanıkken o da çevrimiçi oldusa sorun yoktur ancak sen davar gibi uyurken sevgilin gecenin üçünde whatsapa girdiyse kusura bakma da yazar kardeş onu yemişlerdir sen uyuyadur.

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

ben şu sıralar hayatımda biri olsun istemiyorum. dedikten 2 hafta sonra sevgili yapmış olarak görürsünüz.

göğüs dekoltesi vs bacak dekoltesi

oyumu bacak dekoltesinden yana kullanacağım versus.

ağrıdan ölüp muştan dirilmek

attan inip eşeğe binmek değil eşekten inip yine eşeğe binmektir. bu dünyaya çile çekmeye gelmektir.

solcular gitse de rahat rahat yaşasak

bak biraz yanımızda istediğiniz türden yerler var hadi canım oraya sizi arapseviciler.

sütyensiz dolaşmak

hatun kişilerden aldığım bilgiye göre kendilerinin eve gelince yaptığı ilk işlerden biriymiş bu. bana göre süryen çıplaklıktan daha estetik ancak kendi bilecekleri iş tabii yalnızken kim ne yapsın estetiği

terk edilesi sevgili

aslında olmayan şeydir. çünkü artık terk edilesi gelmişse sizin sevgiliniz değildir.

laiklik gidecek şeriat gelecek

dont feed the troll diyip ayrılmak isterdim ama seni feedleyeceğim troll kına yak. sizin gibi iğrenç insanlar laikliğin adam gibi özgürce biraz bile olsa medenice yaşamak olduğunu anlayınca bize hak vereceksiniz ama çok geç olacak. gün gelir devran döner ama sizin içinizdeki o suçluluk duygusu hiç gitmeyecek.

geceliği 35 lira olan eskort

ülke ekonomik durumu göz alındığında yakında zam yapacak eskorttur.

atv seyredip sabah gazetesi okuyan insan

egonomi cooh eyi diye dolanıp ay sonunu getirmek için insan gibi yaşamayan insandır.

şarap

muhtemelen sarhoş bile olmayan bir yazarın bakın ben ne kadar çok içtim öyle biriyim ki şarap içiyorum hehe demek için saçma sapan entry girdirten mükemmel içecek. yıllanmışı makbul olsad a her türlü içilir Türkiyede en güzelini şirincede bulabileceğiniz yanında kırmızı etle zevkin doruklarına ulaşabileceğiniz nimet.

yenilenebilir enerji

sözlüğe itiraf etmek istediğim bir konu var. bakım hiç te şişman değildim öyle herşeyi yemek isteyen çocuk gelmesin aklınıza ama ben bunu bayan 15-16 yaşına kadar yenilebilir enerji olarak bildim kabul ettim. Hatta şu öküz gibi kaslı heriflerin bunlardan yediğini düşünürdüm.