bugün

efendim, öncelikle atmosferik götik metalin tanımlayalım. bir takım bünyelerde, tüm metal müzik türleri için aşağılama olarak kullanılan isim. ama ben de değil bak. şimdi metal karşıtı yobaz falan olmayalım.

neyse geçelim bu züik türünün kediler üzerindeki etkisine. bu etkiyi inceleyebilmek için üşenmedim gidip pet-shop' tan 1,5 aylık bir kedi aldım. * * * *
bu deney için kediden başka bir de tüm gün atmosferik götik metal dinleyen bir kişiye ihtiyaç var ki bu heriflerden bizim evde bolca var.

şimdi gün ve gün etkileri inceleyelim.

1. gün.

kediye düşük dozda atmosferik götik metal verilir. hatta atmosferik götik rock tarz olarak benimsenir. kedide bariz bir değişim görülmez.

2. gün

kedimize bugünden itibaren allah ne verdiyse black' inden doom' una kadar tüm metal türlerini denemeye başladık. ilk gün sonunda kedi buzdolabını açıp birasını alacak, otlandığı sigara elinde " zigeyim böyle hayatı" diyecek noktaya geldi.

vakit gazetesi için arandı, "alkolizm rock müziğin ebesinin köründe" başlığı geçildi.

3. gün

bugün kedimizde daha saldırgan bir hava gözlemledik, komşunun kedisine tecavüze yeltenmesi dikkatlerden kaçmadı. fakat bunun daha önceki reddedilişlere ve süt niyetine içtiği votkaya bağladık.

zaman gazetesi, "rock müzik dinleyen kediler daha çabuk ürüyor" haberini manşetten verdi. özel kedi gözü ışığı koleji diye tanıttık kendimizi, kedi çiftleşme üzerine uluaslararası bir projeye katıldığımızı söyledik, inandılar.

bulvar gazetesini de haberdar ettik tabi ki. " alkolik kedilerden çok özel pozlar" manşeti bu şekilde oluştu.

not: bu entry tamamen düzmece olduğu için panter emel' i aramya gerek yoktur.

not 2: * deneylerimiz devam edecek.

not 3: satanist falan değiliz, abartmayın.
sizofrenik kedilere yolaçar.
4. gün

kedi cankan'daki can'a dönüşür.