bugün

fetocu olduğu söyleniyor.
galiba 'ne istediler de vermedik' demiş.
Galiba 'bitsin bu hasret, dön hocaefendi' demiş.
kim ne derse desin ben bu adamın fetöcü olduğuna inanmıyorum .
muhalif ne kadar adam varsa alın bakalım içeri. hayırlı işler, ama unutmayın adalet size de lazım olur.
akp'li olmama suçundan dolayı hapistedir.
nezaman bu işin sulandırılacağını merak ediyordum çok uzun sürmedi, bakalım daha kimler gözaltına alınacak, maşallah AKP'den bir isim gözaltına alınmadı içleri tertemizmiş helal olsun.
kendisini nihat doğanla karşılaştıran kişilere ithafen yalama olacağına muhalif ol demek istiyorum.
hiç değilse kişiliğin yanına kalır.
bu adam en muhalif adamın bile yapamayacağı zekilikte yaptı işini. tweetlerinin çoğu öyle zekice ki kimse atilla taştan bu performansı beklemezdi.
ben helal olsun demek istiyorum atatürkçü atilla taşa.
görsel
fetö ayağına susturulan muhaliflerin ne ilkidir ne sonuncusudur.
Muhalif avi basladi. 1 ay gecsin akp ve rte eskis haline doner diyordum zaten. Yakinda meydanlarda cehape zihniyeti darbe yapmaya kalkti laflarini duyariz garanti.
Tayyip de sevmediği herkesi fetöcü diye tutuklatıyo. Bu darbe işi de akpye yaradı.
twitter'dan şunu yazmış: ''suriye zaten bizimdi girip alalim amk.''**
(bkz: atilla dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
kendisinin sonuna dek arkasındayız.
ayrıca;
görsel
Kendisini sevmem ama Nihat doğan denen zımbırtının yanında adam gibi adam kalır.
fetocu diye içeridedir. gerçekten bu ülkeye fetoyu sokan kendisidir, yersen.

görsel
türk halkına tanrının yağdırdığı bir lanet olarak tanımlayabiliriz. kendisine tek bir soru sorma hakkım olsa şunu sorardım.
"sayın atilla taş* , bak sana sen demiyorum sayın diyorum. şu yaptığın kendi şarkılarını evinde ya da arabanda dinliyor musun ? eğer çıkıp dinliyorum dersen daha da davos'a gelmem".

bir de atilla taş vb insanların "biz sanatçılar olarak korsanın emek hırsızlığı olduğuna inanıyoruz" demeleri kalbimde kin duygusu oluşturuyor. yahu senin korsanın bile basılmıyor.