bugün

ateistim diye kendi kendilerine övünen hirtolarin hiç bir dayanaklarının olmamasina rağmen savunmak ve yüzleşmek istemedikleri durum. insan aklının herşeye yetebilecegini düşündükleri için tanrının ve kitabın olmayacağı fikrine inanıyorlar. ama buna gösterebilecekleri dayanakları hiç yok vede olmayacakta.
ama tüm dinlerin tanrının varlığıni ve birliğini ispatlamak ve var olduğunu kanıtlamak için inandiklari bi kitapları var.
bu arada sizlere boş yere kitapsız demiyorlar a.m.k.
Ateizm de tanrı inancı olmadığındandır. Önce ateizmin ne olduğunu bilmek gerekir.
viral reklam cümlesi. hepimiz ateist olacağız kardeş.
tembeldir ama iyi niyetlidir, sürekli bu pazartesi kesin başlıyorum yazmaya der. üstüne gitmeyin.
safsata içeren görüş. hiç bilenle bilmeyen bir olur mu diye bir sözü bu sözü söyleyen grubun duymaması daha da ilginç. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak işte.

evet kitap yok.

ama en azından "amk" diyerek birilerini kırmıyoruz. hem müslümanlıkta küfür günah değil mi? bu nasıl müslümanlık peki?
yanlıştır, ateizm tanrısının milyonlarca kitabı vardır.

(bkz: kütüphane)

http://www.youtube.com/watch?v=BtX3sfMS8GM
ateizm'in bir yaratıcısı olmamasından ötürüdür.

gerçi ateizm'i de yaratan bir kişi mutlaka olmalı değil mi? *
hah buldum: ateizm'in yaratıcısı şeytan peygamberi de richard dawkins'tir. *
geçenlerde bir yazı görmüştüm; "eğer din kitapları tanrının varlığının ispatı ise, çizgi romanlar da süperman'in gerçek olduğunun ispatıdır." diye. bu durumda; ateistim diye kendi kendine övünen "hırtoların" bir desteğe ihtiyaç duymadıklarını, aksine o destek, dayanak olarak görülen şeylerin gerçekliğine inanmadığını anlamak bu kadar da güç olmasa gerek.