bugün

karşı tarafı etkileyeceği herhangi bir şey olmayan bir erkeğin,yani tipsiz, karaktersiz, işsiz, güçsüz, eğitimsiz birinin, ateistliği bir kız kaldırma taktiği olarak görmesidir.bu taktiğe de kanan kızın ben allah'ı kitabı var mıdır diye sormak isterdim.ama bu muhabbeti dinleyip, o çocukla takılan kızın allah ı kitabı yoktur ki ? *
(bkz: bir adam vardı cani sıkılan)
kim görüyor böyle anlamıyorum ki. cinsellik nere ateizm nere. bir kere daha çok seks isteyen eril bünyeler böyle yapacağına gitsin namazında niyazında müslüman olsun alsın 2-3 hanımda kendine geceleride fanteziden fanteziye koşsun. ben bugüne kadar ben inanmıyorum hiç bi boka kendim dahil dedikten sonra koşturup veren kız hiç ama hiç görmedim. üstüne aşağılağındığımı bilirim. kim böyle toplumsal yanılgılar yapıyor, kandırıyor insanları çözemedim bir türlü. deli misiniz evladım siz böyle şeylerle uğraşa kadar bi kola ısmarlarsın iki çiçek böcekten konuşursun ondan sonra da ister vinçle ister arşimetin kaldıracağıyla nereye kaldırıyosan kaldırırsın kızı. böyle yok ben ateistim diyip hava yapacağını sanan varsa hiç tavsiye etmem toplumdan dışlandığınızla kalırsınız bir de üstüne. onun için kaldıramayacağınız yüklerin altlarına girmeyin.
hasancan: ateistim ben pelinsu, hadi kalk gidiyoruz.
pelinsu: tövbe de hasancan...
hatun götürme yolu olarak hacı, hoca ve üfürükçülük.
vereni cami avlusunda dikerler diyen milletin bir ferdi olarak iddia ediyorum ki, şu sallamasyon önerme doğru olsa idi,
memlekette kuşum aydın, fatih ürek ve medyatik olmayan hemcinsleri dışında er kişi mümin kalmazdı maazallah.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar