bugün

sürekli bok atıp duruyorlar farkında mısınız? neden? tayyip erdoğan'ı açıkça kıskanıyorlar; boyunu, posunu, makamını, ahlakını kıskanıyorlar. hiçbir zaman onun mertebesine ulaşamayacakları için de bok at izi kalsıncılık yapıyorlar.

yok savaş çıkartıyormuş yok kirli ilişkileri ortaya çıkmışmış yok ayakkabı kutusuymuş yok hırsızlıkmış. bak bak bak!!! yalanlara bak "ben ateistim dinsizim erdoğan'ı kıskanıyorum" demiyor da çamur atmalara başlıyor.

hadi bu çok afedersiniz ermeni ya müslüman geçinenlere ne oluyor? maalesef bunların da aralarında çamur at izi kalsıncılar var. adam kalkmış "ben müslümanım ama hırsıza oy vermem benim dinimle ülke yönetiminin ne alakası var" diyor!!

çüşşşşşşşşş (kadir mısıroğlu tonlamasıyla)

OHAAAAAA!!!

yahu madem müslümansın ne işin var başka partilerde? hem ak parti'den iyisi mi var? bak 15 sene sonunda geldiğimiz noktaya bir bak! ekonomiye bak, eğitme bak, sağlığa bak, üretime bak, sanayiye bak!

sen şimdi bu büyük ilerlemeleri görmüyorsan, dünya lideri oluşumuzu görmüyorsan yazıklar olsun sana!

bırakın artık şu ateistliği yeter!

bakın güney kore'ye 20 yılda dünya lideri oldu bakın türkiye'ye 15 senede oldu. yaaa gördünüz mü?