bugün

dikkatlice gözlem yaparsanız açıkca ortaya çıkan su götürmez bir gerçektir. nedense kendini ateist olarak tanımlayan bu gereksiz arkadaşlar kendilerini hep bi metalci yada rockcı olarak gösteriyorlar. anlamsız kafa sallamalar, ilginç el ve kol hareketleri filan. değişik yıldızlar, kuru kafalı resimlerde cabası. zaten bu tiplerin yüzüne baktığınızda bir hayır gelmiyeceği anlaşılıyor.
ne yazıkki rock müzik dinleyenlerin ateizmle bağdaşlaşması engellenemez bir gerçektir.
sadece ateistlere özgü olmayan düşkünlüktür. ayrıca rock ya da metal müzik türleri genel olarak asilikle ve insanın içindeki isyanla alakalı olduğu için son derece normal olan olaydır.
(bkz: metallica dinliyorum gözlerim kapalı)
Son derece alakasız ve gereksiz bir tespittir, ki metal müziği anlamsız kafa sallamalar, ilginç el kol hareketleri, kurukafa resimleriyle tanımlamak o bambaşka yanlış bir tespittir. Demek ki neymiş başlık açmadan önce başlığımızın konusunda bir şeyler okuyup doğru bilgi edinecekmişiz aksi halde
(bkz: komik duruma düşmek)
Yanlış önermedir. Doğrular içinde yanlışa inanmak isteyenlere ise;

(bkz: Murat boz isyan etti de biz mi dinlemedik)
tanım : gözlem yaptım sanarak ortaya atılmış cümledir.

ben başı kapalı sırtında gitarı olan tuhaf kaç tip gördüm bilemiyorum. böyle bi entry girceğimi bilebilseydim sayardım. şimdi sayı sallamayayım.. heralde onlarda moda diye yada henüz bilinmeyen gizli bi amaçtan kapattı başını. zaten bi tuhaf görünüyorlar, altı şişhane üstü newyork tarzı bişeydi.

ayrıca;
(bkz: yok öyle bi dünya yemişler seni)

bide bu rock müzik dinleyene rockçı, metal dinleyene metalci deme hastalığını anlamıyorum ben.. herşeyi kategorize etmek zorunda mısınız? ha adam kendisi diyorsa ben metalciyim falan. zaten onun gibi metal dinleyenden hayır gelmez, o daha başından kategorize etmiş kendini.. zırvalamayın lütfen, rica ediyorum..

metal türü dinliyorum de başka bişey de, yada rock müzik dinliyorum seviyorum falan de. ne mal bi laftır rockçıyım lafı.. arabesk dinleyen diyor mu ben arabeskciyim diye.. lütfen şucuyum bucuyum yapmayın. dinliyorum, ilgileniyorum, seviyorum derseniz daha bi insana benziyor konuşmanız..

ayrıca;
(bkz: ben 6 yaşımdan beri metal dinliyorum lan)
rock müziği sadece ateistler ya da satanistler dinlemez. yanlış bir tespittir. fakat rock müziğe ilgi duyanların çoğu siyasetle iç içedir,belli bir yaşam felsefeleri vardır, boş yaşamazlar.
(bkz: önyargı)
(bkz: götünden teori üretmek)
yazanlarda cevap verenlerde yalnıştadır. Çünkü başlık yazarın söylediğine ters. iş bu durumda cevap verenlerde başlığın dışında cevap veriyorlar nasıl mı ? işte böyle : başlıktan çıkan genelleme durumu ateistlerle alakalıdır rock müzik dinleyenlerle değil. Yani ateistler rock müzik dinleyebilir fakat rock müzik dinleyenler ateist olmayabilir anlamı vardır. böyle olunca da başlığı açan arkadaş da anlatmak istediği de ayrı yörüngelerde ilerleyen söylemlerdir. Cevap veren arkadaşlar ise başlığı anlamayarak yazarın fikirleri üzerinden cevap vermişlerdir. Yani ortada bir yalnış anlama vardır.

şahsi fikrim alakasız önermeler bunlar.

ayrıca tasavvufi anlamda bu dünyada yılan gibi fare gibi canlıların bile bir amaca hizmet ettiğini düşünürsek bir ateist yahut rock tutkunu kişilik neden gereksiz olsun ?

(bkz: rezil rüsva olmak)
(bkz: dincilerin ateistlerle uğraşma düşkünlüğü)

lan sanane. adam istediği müziği dinler, istediği şekilde hayatını yaşar. uğraşınca göt mü büyüyor anlamadım. ayrıca gereksiz diye tanımlamak en büyük cahilliktir. * * *
rock felsefesinden habersiz bir şekilde, davranışlarını jüstifiye etme amacıyla, rock müzik türünü kullanan zümrenin davranış biçimi.
yanlış tespittir. alakası yoktur. hadi metal müzik desen neyse.
gelde cahile cahilliğini anlat... zorla forum sayfasına çevirtiyorsunuz şu sözlüğü helal olsun, ne alakası var, bu kadar dar kafalı olmayın artık...
sacma bir onermedir. ilahi muzik ezgilerini seven pek cok ateist arkadasim var.
doğru mudur bilinmez ancak böyle bir şey varsa muhtemelen bu ateistliğin isyan etme ve asilik özelliğinden kaynaklanıyordur.
yapılan bir araştırmaya göre zeki insanların ağır müzikten haz aldıkları kanıtlanmıştır...
ho ha yani.

sabi sübyanı, milletin karısını-kızını koynuna alan şehvet düşkünleri ilahi dinliyor diye bir müzik türüne tukaka mı diyelim?

embesil.