görsel
Bir sorudur.
doğada milyonlarca benzerlik vardır olabilir.
Bir punkçı namaz mı kılıyor ne!
işeyen insan figürü?

not: atayiz değilim
başta neye el atacağımı anlamadım. sonradan farkettim ki atın suratında efsane street fighter karakteri guile'ın namaza durduğunu gördüm. şu an şükür namazının ikinci rekatındayım. teşekkürler sevgili yazar arkadaşım.
Vuhuu harika ateistleri köşeye sıkıştirmaca.
merhaba ben tanrı; bulutlarla, hayvanlarla, saçma sapan şekillerle insanlara "merhaba ben burdayım" diyorum. bazen bir bulutta bazen bir karpuz cekirdeginde görebilirsiniz beni. gönderdiğim kitaplar yetersiz gelince kullarıma böyle küçük sürprizler yapıyorum. neden mi ?

çünkü ben tanrıyım.
su aygırına tecavüz eden orangutan görüyorum.
Yüce Allahi görmek için gözünü aç yeter. Biyerde namaz kılan bir figür olmasına gerek yok. O at'ı da yaratan Allah'tir yaratıcı orada sadece namaz kılan bir figurle belirtmiyor kendini zaten tum gerçekligiyle senin baktığın heryerde varlığı bellidir yaratıcının. Ama bahsettigin arkadaşlar etraflarına bakmaktan, bir portakalin paketlenmis dilim dilim yaratılıp insana saglik veren vitaminler içermesinden , hatta bir de kışın en cok ihtiyacımız olacağı zaman bol olmasından bile bir ders almayıp yüce yaratıcımızı idrak edemiyorlarsa bu onların zekasal problemi.
Kelime-i şehadet getirten olay.
pokemonların ash imana gelmiş namaz kılıyor ne var bunda?
Başı açık olmamış bu, yenisini tasarlayalım apollon.