Öncelik olarak "Muhammedin cinsel hayatı" adlı başlığı kapatmamış moderatorun bunu da kapatmamasi gerektiğini belirtiyorum.

Gelelim konumuza:

Etik bağlamdan bakarsak ateiste gore karşılıklı rıza varsa, anne, baba, kız kardeşle sevişmenin hatta hep beraber grup seks yapmanın etiğe aykırı durumu yoktur.(sözlükte bunu tasdik eden ateist oldu)

Aynı şekilde karşılıklı rıza varsa, bir ateistin 100 kadını da olabilir. Hepsi raziysa etiğe aykırı bir durum söz konusu değildir.

Aynı şekilde ateiste gore her gün ayrı geneleve gitmenin ve böylece yılda 365 ayrı kadin partnerin olmasının da bi haramligi, etik dışılığı yoktur.

Yine bir ateist, hemcinsi olan erkeklerle istediği şekilde ilişkide bulunabilir.

Hatta maymun da raziysa, maymunla da sevişebilir. Diğer hayvanlarla da olmasi mümkündür.

Neticede herkesin cinsel hayatı kendinedir.
Bazıları gibi Ensest ilişkisi yaşamaz.
Ensest islama has olduğu için.
(bkz: islam ensest ilişkiye karşı değildir)
rıza varsa aynen öledir. ensest ilişki ateizm ile ilişkilendirilemez. ve sapkın ilişkilerin kahramanlarının genellikle müslüman olması hatta hz muhammedin gelini zeynebi nikahlaması ki nikah resmi değilse buna dost hayatı denir. ateizm ile nasıl ilişkilendirebildiğinizi merak ettiğim konudur.
Zaten ateistte cinsellikle o kadar kafayı bozmuş ki bunları yapacak. Bi insan haz duyduğu bir insanla bu işi yapar olur biter yani bu kadar abartılacak bir konu değil.
Allaha ve o tüm mitolojik öğelere inanmıyorum evet fakat tek eşliyim. insanın karekteriyle alakalı. Sabah allah allah diyenler akşam karılarına erkek arıyor böyle şeylerde var.
Karşılıklı rızaya dayalı ilişkiyi savunduklarını bende çok şahidim.
Lakin bu adamlar gerçekten kendilerının ilişki şekillerini yakın akraba kadınları içinde istiyorlar mi?

Örneğin sen başkasının karşılıklı ruzaya dayalı olarak karısını, kızını beceriyorsun, peki senin karın ve bacın aynısını yaptığı zaman da ona izin verebiliyormusun?

Ben şahsen böyle bir ilişkiye denk gelsem katil olmaktan korkarım, Allah a sığınırım.
Az çok demeyelim boş geçmeyelim abilerim ablalarım arkadaş gündem değiştiriyo yardım lütfen yobaza bi sadaka .
Dostum ateist demek kuralsız demek değildir. Sadece metafizik inançlar ve ruhani varlıklar reddedilir. insanın kendine ait sınırları vardır. sen etrafta bas bas müslümanım diye bağırabilirsin ama ben ateist olduğumu söylemeyebilirim. istediğim düşünceyi istediğim an savunabilirim. Aramızdaki en büyük farklardan birisi bu. Gel gelelim yaptığın bu aşağılama tarzı itaflarında bir etkisi olmadığını söylemek zorundayım. Bana göre düşünceler ve taraflar yoktur yalnızca değişen bir insan vardır değişen bir akıl vardır. Uzun süre bir düşünceyi desteklediğine bakarsak pek bir söz sarf etmeye değmiyor.
Şu yazarın dinden topladığı artı oyların haddi hesabı yok işte böyle uyanık olacaksın.

Kesre sevişelim mi ?
Sevişmeyi/cinselliği "birinin karısını kızını becermek" olarak algılayanları göstermiştir. Ateist değilim ama size ne yarrock kafalılar. Sicke sürülecek aklınız yok.
Evlenmeden önce kırk erkeğin yatağından, yada kırk değişik karının yatağından geçen, zinayı ihtiyaç olarak gören, kerhane, meyhane, pavyoncuların utanmadan, arlanmadan nikah a attıkları taştır ve bunların aklı kuştur.
Ulan siz degılmısınız isteyen istediği kadar adamla gönül rızalısıyla yatabilir diyen? E yavru isteyen istediği kadar adamla yatma özgürlük te evlenme niye size batıyor?

Haa sızınkısı her zaman islam karşıtlığı olacaktı değilmi?
Anlaştığı ve sevdiği insanla istediği gibi cinsel birliktelik yaşanılan bir hayat. Oh ne rahat ! Sonra yanlışlıkla oldu bu çocuğu nasıl aldıracağız nidaları .
Etik değil .

ispat:

Çünkü su 100 derece de kaynar.

Pardon yanlış oldu.
Everybody Hands up ıptısıptıs ıptıs başlığı dolduralım litfen bazıları dinden artı oy alamaya çalışıyor yardım fakire yardım .

Kendime ettim seni bela
Elle beni bida
Serseri yaboz
Razıyım küfür yaz
Ebuhanife (uyduramadım)

One two tree foraaaaa .

Eller havaya .
görsel
ateistlerin, mısır'daki imamın bir adamın eşi öldükten sonra onun cesediyle 6 saat içinde cinsel ilişki kurabilme fetvasına uydukları, kız çocuklarıyla evlendikleri*, harem kurdukları, köle pazarından kadın satın aldıkları gibi şeyler duyulmamıştır. bu nedenle ateistler çok sapkındırlar.
görsel
Cevap veremeyince alakasız konulara giren insan modelleri.

Bu kadar ateistten bi tane cevap çıkmamış yahu.
Normal bir cinsel hayattır.
(bkz:
Morality Without God? (Philosophy in Action) 
by Walter Sinnott-Armstrong)
bu mumin be mumine kardeslerim niye surekli cinsellikten konusurlar cok merak ediyorum. haci hoca takiminin tek konustugu konu kari kizdir. verilen fetvalar hep kari kiz. yuuh yani. biz meyhanede bile bu kadar cok kiz muhabbeti yapmiyoruz.
müslümanı germiştir.
Herhangi bir dini inanca ve ölçüye uymadıklar için rahattırlar .
kimseyi ilgilendirmez.

sırf bir şeylerden rahatsız olundu diye böyle bir başlık açmanın mantığını anlayamıyorum.

eline ne geçti?

yobazlıktan ve hakaretten başka.

savunacağım dediğin değerlere söverlerken mutlu musun?

zaten anlamak isteyen anlardı.

senin örnek olman gerekirken bu tarz saldırılar yaparak kimin ekmeğine yağ sürüyorsun farkında mısın?

kızgınlığını tatmin etmek için farklı düşünene saldırmanın ve aşağılamanın kime ne yararı var?

ve sen bilmez misin 'en'am 108. ayet' ne der?

bir kez daha düşünmeni ve ona göre hareket etmeni beklemek çok şey beklemek olmaz inşallah.