sözlüğümüzde bir çok ateist yazar arkadaş var, dini reddediyorlar, peki bu adamlar dini reddediyorlarsa, islam'da ve musevilik'te yapılması zorunlu sayılan, sünneti olmadılar mı? olmadılarsa çok yazık, erkekliğe ilk adım atamamışlar, dolayısıyla erkek olamamışlardır. yazık, çok yazık!!!1!!
Bizleri ilgilendirmeyen sorunsaldır. Ancak, anne ve babası ateist değilse büyük ihtimalle sünnetlilerdir.
annesi babası genelde müslüman olan bu arkadaşlar tabiki de sünnetlidir. Babasına ben ateistim dese ağzı burnu dağılcak insanlar tanıyorumdur.

Not: silik yememek için saçma sapan bitirdik amk gazetesi.
+ berkecan sünnetli misin?

- bizimkisi sadece sağlık için. *
hiç kimse çocukken herhalde ateist değildir. anne babaları sünnet olacaksın derler onlar da olurlar. bu nedenle, sorunsal değildir.

asıl, böyle sorulara yol açan merakların temelinde yatan bilinçaltı tercihler sorgulanmalıdır.
şimdi bu sünnetli ateist arkadaş, sanırım düşünceleri bu kadar gelişkin olmadığından annesi ve babasınınzoruyla sünnet olmuştur. ancak şöyle bir şey var ki her ne kadar islamda ve musevilikte zorunlu olsa da, tıbben de gerekli bir uygulama olduğundan kişinindeist ya da ateist olmasını engelleyecekbirdurum değildir sünnetli olması. sünnetin sağlık için gerekliliklerini sözlükteki doktor arkadaşlara bırakıyorum.
(bkz: ateist olma sebebpleri)
aslında kimseyi ilgilendirmeyen sorunsaldır.
hadi ateistler bunu da açıklayın.