bugün

din üzerinden siyaset yapmadığı sürece türk ateistlerinin oylarını mhp'ye vermesi eylemdir. özellikle mhp milliyetçilik kavramını kasaba anlayışından çıkarır ve entelektüel bir zemine oturması durumunda türkiye de yaşayan yüz binlerce ateist'in oyunu rahatlıkla alabilir.
mhp tabanı incelendiğinde akıllara düşen araştırılası konulardan. bir diğeri "alevi olup mhp'ye oy vermek"'tir.
olabilitesi yüksektir. ateizim tanrının olmadığını var sayan bir düşünce biçimidir. bir inanç olmadığı gibi bir siyasi düşünüş biçimi de değildir.
her zaman ki gibi ateistlerin tutunacak bir dal arayışıdır .

dileyen dilediği partiye partiye or verebilir neden ?

seçme seçilme hakkında dolayı .

ateistler bu ülkede ancak oy verebilirler ancak parti kuramazlar ! neden ? çünkü bu denize balık tutmak için kancasız oltamak gibi olur .

cehapeye vermesinlerde kime verirlerse versinler ! mühim değildir çünkü illaki birine vereceklerdir burası demokratik bir ülke .

mhp akp ye seçmenleri bakımından kardeşlerimiz olur zaten tahiminimce bir çok mhp li kardeşim bu seçimlerde aramıza katılacaklar .

ve ateistlerin oy verdiği bir partiye asla oy vermezler hangi safda durduklarının farkındalardır .

ölümlü dünya!
Dört parti içinde seküler tek parti mhp olduğu için gayet olağandır.

Akp: sunnici. Zaten bundan gocunmuyor. Bu konuda en samimilerden biri.
Chp:laik görünümlü alevi mezhepçisi.
Hdp:altan tan ve hüda kaya hakkında bilgi edinin.
vatanın selametini dini konulardaki şahsi görüşünden daha önde tutmakla mümkündür.

şahsen mhp'ye oy vermedim. fakat ihanet süreci konusundaki tutumlarını hep destekledim ve değiştirmedikleri sürece desteklemeyi de sürdüreceğim. değiştirdikleri taktirde akp'ye ve yandaşlarına dediklerimin bin beterini mhp'ye ve taraftarlarına söyleyeceğim.
Suana kadar gordugum en etkili farkli ve ilginc baslik acani tebrik ediyorum , var mi boyle birisi ?