bugün

yanılgıların zirvesidir. islamı yerme çabaları, ayy ben ateistim bilimciyim ben edasında zırvalar. dakika başı bok atma, her şeyi islama bağlama. öncelikle hatalarla dolu bir insanım, örnek bir müslüman olacağımı düşünmüyorum. ama sen islam düşmanı şerefsiz, hayatında hiç mekke ve medineye gittin mi? tavaf yaptın mı? veyahut şerri hükümlerle yönetilen bir ülkede mahkemeye gittin mi? cevabını biliyorum, kocaman bir hayır. çünkü sizin gibi haysiyetsizlere oraları görmek falan nasip olmaz. ee, peki hakkında fikir sahibi olmadığın bilmediğin şeyler hakkında bu kadar pervasızca atıp tutman neyi gösteriyor? dur ben söyleyeyim, boş beleş bir tip olduğunu. maalesef, koca götünle oturduğun yerden yazmakla ve zırvalamakla ne öğrenirsin ne de istediğin yönü seçebilirsin. türkiye'de islam falan yok, bana başı örtülü ama yarı çıplakları gösterip islama bok atmayın. uğraşmayın lan artık, ebu cehiller hiç bitmeyecek ama.
çık dışarı, ve yeryüzüne, göklere bak. eksiklik görebiliyor musun? göremezsin..

leküm diniküm, ve liye din. yani; senin dinin sana, benim dinim de banadır.

gerçi siz dininiz yok sanıyorsunuz. para kadın ve değerli kıldığınız diğer şeyler bilmeden taptıklarınızdır.

insan eksiktir, bir şeyler yaptığını sanınca nasıl da büyükleniveriyor?
farklı gözükme çabasında olan yazarların içinde bulundukları durumdur.
bunlar bana çok farklı gözüküyorlar ha.
(bkz: pust gibin ibne gibin bi şey)
liseli değilse allahına kadar yolu açık olsun bir şey diyemem ama o liselilerdeki ateistliği her ortamda belirtme merakı yok mu allah belasını versin onların.
sözlükte abartılı olmayan ne var ki? dindar olan abartır, ateist olan abarttır, galatasaraylısı abarttır fenerbahçelisi abartır, türk'ü abarttır kürdü abarttır abartı olmayan ne var ki?