bugün

Özgürlük kısıtlamasından ibaret olan eylemdir.
atatürkün kanunla korunduğu gerçek değildir..
eğer gerçek olsaydı bazıları ebelerininkini çoktan görmüştü..
atatürk yasa zoruyla sevdirilmiyor. atatürk'ün hatırasına küfretmeniz engelleniyor.

parktaki erkek heykellerine, dağın başındaki köpeğe hallenen adamlarsınız amk ben kime neyi anlatmaya çalışıyorum ki!

(bkz: sen sevme lan ayı)
yapacağınız algı operasyonuna atlayayım

atatürk ü sevme yasası diye bir şey yoktur

(siz bu dinciler eğer adamsanız böyle bir yasayı gösterin)

atatürke hakeret edenlere uygulanacak ceza vardır.

hakaret eder eleştiri hakkımızı kullanıyoruz dersiniz

yok öyle iş,

sen eleştirirsen

bende senin ananı bacını avradını eleştiririm.

önce haddin bileceksin

her aklına geleni söylemeyecen ki

hakettiğin cevabı almayasın.
Atatürk kimsenin kullanacağı kişi değildir. Doğruları ve yanlışları ile ölmüştür. Herşeyi doğru yaptı demek aptallık cahilliktir. Her devlet adamı gibi saygı görmelidir. Fakat birilerinin vatan hainliği , sömürü , emperyalizim maşalığı aracı olarak kullanılamaz. Atatürke saygı duymak isteniyorsa atatürkçüyüm diyerek milletin dinine söven , zulüm eden , iftira atan , terörü besleyenlere tepki verilmelidir. Yoksa birilerinin atatürkü sevmemesi gayet normal olur. 70 yıl namaz kılıyo diye , oruç tutuyor diye , başı kapalı diye iş verilmeyen hapis yatan aç bırakılan milyonlar oldu. Bunları yapanlarda atatürkçüyüz diye dolandı. Kimse kusura bakmasın bu kadar çakma atatürkçüye ses çıkarmayıp dersimli haine oy verenler bir düşünsün.
Koruma kanunu Nedir ve kim getirmiş Araştırmadan saçmalyan çomarın tepkisi.

Ah atam o yobazların kökünü kurutmadı ki şimdi o'na meydan okuyorlar.
Atatürk ü onu anlayanlar, büyük devlet adamlığını idrak edip aydın kişiliğini takdir edenler sevebilir.
Kısaca aptallar böyle bir insanı anlayamaz ve sevemez, değil kanunla silah zoruyla dahi sevemez...
ulan ayı öyle bir zorunluluk olsa fesli deli gibi bir tipi cumhurbaşkanı nasıl ziyaret etsin? adam atatürk düşmanlığından da öte cumhuriyet düşmanı bir gavat. yetti artık zırva mağduriyetleriniz.
hakaret bir suçtur ve herkes için geçerlidir. manevi şahsına hakaret suçu tüm büyük devlet adamları için geçerlidir. bu beygirler istiyor ki ben haya edep gözetmeden istediğim gibi konuşayım, bana da bir bok olmasın. yok öyle.

bu ülkede, 17044 adet hakaret davası açmış bir cumhurbaşkanı var arkadaşlar. on yedi bin kırk dört.

hz muhammed için karikatür çizen adam için yapılanlar, kellesine konan ödüller ortada. ingiltere'de nasıl kraliçeye ulu orta hakaret edemezsen, burada da durum aynı.

daha ayrıntılı bilgi için:

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
(bkz: akp modelleri)
Öyle bir yasa olsa duramazsın. Koruma kanunudur o. O da sizin gibi çomarlar fazla atıp tutmasın diyedir. Pek işlediği de söylenemez.
Ve o koruma kanunu da çok sevdiğiniz Menderes getirmiş.
görsel