Muhammed'i seven ateist gibi bir tiplemedir.

Edit: 16 yıldır Atatürk düşmanlığından başka bir şey yapmayan partiye oy verip 'ben Atatürk'ü seviyorum' demek de bariz şov bence.
Atatürkü sevse Atatürke ve inönüye iki ayyaş diyenlerin partisinde durmazdı.
Laiklik kadar basit ve anlaşılır bir ilkeyi bile din düşmanlığı zanneden bir gurubun atatürk'ün düşünce ve ideallerini, neyi neden yaptığını idrak edip bu düşünce sistemini benimsemesini ve sevmesini nasıl bekleyebilirsiniz ki?
Akplilerin sanmiyorum sevmek gibi meziyeti olsun. Ya taparlar ya nefret ederler...
akp'lilerde atatürk düşmanlığı son 5-6 yılda ortaya çıkan birşey,yoksa ilk zamanlarda böyle bir sığırlık laiklik karşıtlığı falan yoktu.
neden sevmesin ki canım. evet ak parti seçmenlerinin çoğu atatürk hakkında değişik fikirlere sahip olduğu bir gerçek. ama ben seviyorum ve sayıyorum mesela. o türk milletine allah tarafından hediye edilmiş bir kahraman. din ile yaptığı değişiklileride bugünki gibi o zamanda tarikatlar kudurmasın diye yaptığını düşünüyorum.
Olması gerekende bu zaten sevmese nankördür sen Atatürkün getirdiği demokrasi cumhuriyet laiklik sayesinde akp yi Tayyip Erdoğanı seç sonrada sevme resmen çelişki.
iki ayyaş filan unutmadık yemezler canım akpli atatürkçü liboş ayaklarını. ileride akp gidince kıçıma bir şey olmasın diye içindeki nefreti atatürkü ben çok severim diyerek saklamaya çalışan bir eziktir. atatürkün bütün devrimlerine düşman, açtığı fabrikaları amerikalılara satan zaten beni babaannemdi değil mi? yüzsüz yavşaklar.
yani seviyorum. kendisi büyük işler başarmış ve türk milletini büyük bir kölelikten kurtarmış. ama bazıları var ki bu sevgiyi abartıyor diyebiliriz elbet.