bugün

Eğitim bir-sen denen sendikanın yeni ve saçma önerisi.

http://www.cumhuriyet.com...urkculuk_kaldirilsin.html
haklı söylemdir. laiklik ile birlikte tarihe gömülmeli.
ohh gel kaldırdım bak bakayım kalkmış mı bir-sen.

“inkılap tarihi ve Atatürkçülük dersi programlarında yer alan Atatürk ilkelerinden bazılarının günümüzde geçerliliği kalmadı” iddiasıyla “Bu yüzden derse ait kazanımlar günlük hayatta işe yaramayacağı düşüncesiyle öğrenciler tarafından yeterince dikkate alınmamaktadır” denildi.

ulan davar 1400 sene öncenin kitabıyla ülke yönetmeye çalışıyorsunuz sığırlar onun hiç bir geçerliliği yok, insana hiç bir şey katmayan kitaptan rahatsız olmadın da Atatürkçülük mü battı deyyus.
ereksiyon edilsin yobazların götüne sokulsun.
eğitim bir sen kim lan dedirtir?

önüne gelen atıp tutup sallıyor anasını satiim. o kaldırılsın bu kaldırılsın. eee kaldırdın da yerine ne koycan? tayyipçilik mi ...

sanki çok ideolojik temelli bir partiymiş gibi, işleri güçleri çapulculuk aq.
" mısıroğluculuk da gelsin mi ? " dedirtir.
indirmedik ki, tekrar kaldıralım.
G'üven
Ö'zveri
T'ecrübe
Yapılması için Bu 3 şeye sahip olmanızı gerektiren eylemdir.
eğitim bir sen'in senden benden iyi trollük yaptığını gösterir.

--spoiler--

-15 Temmuz eğitim programlarında yer almalıdır.
-inkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi ortaokul ve lise müfredatından çıkarılmalı.
-Din ve ahlak eğitimi birinci sınıftan itibaren verilmeli.
-Öğrencilerin Kuran’ı Türkçe seslerle seslendiremedikleri için Kuran okuma öğretim programı yapılandırılmalı.

--spoiler--

artık geçerliliği olmayan ilkelerden dolayı demişler, dur tahmin ediyim laiklikten bahsediyorlar..

tekke ve zaviyelerin kapatılmasına din ve vicdan hürriyeti bakımından yanlıştır denmiş, ulan asıl dini eğitim veren tekke ve zaviyelerdir...

bak hakikaten sinirlendiriyorlar adamı gerçek trollük bu değilse nedir..
olur ama " önce sen bunu kaldır " dedirtendir.
olması gereken şeyi beyan etmiş kişidir. Helal olsun kendisine. Dualarımız kendisiyle.
gel kaldır !