aramızda atatürk ile dalga geçen türk görünümlü zavallı arap yalakaları varken normal olan insanlar.
Ingilizler bile bu kadar alcalmaz. Fotoraftakiler Yunandır dicektim ama onlar bile bunu yapmaz.
bu yaz tuttuğum her ingiliz karısını sikicem. affetmem artık.
Öf sabah sabah 5 senelik fotoyu almış başlık açmış. Bunlardan bir sürü var, gençler biraz cıvık. Gençler biraz kutsal falan tanımıyor, sırf bunlar değil dinle diyanetle dalga geçeni daha ama bu bizim efendinin dikkatini çekiyor.

özellikle başörtülüleri seçmiş ki kutsalları çarpıştırsınlar; birileri şimdi peygamber karıştıracak öteki din diyanet küfür edecek atasına daha sıkı iman tazeleyecek.

Oradan da şimdi 10 senelik parkta öpüşen türbanlı görselli eklenecek.

Ya geçin bu işleri, hala kaosa kalmış tüm umutlarınız. Tek Kaosa çalışan yobaz kafanız.

Ben en çok atamla uyuyanı sevdim.

Her eve bir atatürk büstü kampanyası başlatmalıyız, her eve bir atatürk büstü al çıldırsınlar.

Kemalikler atatürkün kulları, tabini ve müntesipleri atatürke layık olmak için bu memlekete hizmet etmeniz, bu halka hiZmet etmeniz gerekiyor ama var mı bir çakılı çivi? Yok. Var mı bir çaba ideolojik aksiyonlardan başka? Yok.

Ya siz ne için varsınız bu memlekette heykel sevicilikten başka?

beh sizin kadar atatürke ihanet etmiş. Sizin kadar atatürkü sömürmüş siZin kadar kemaliZmi hiç hiç idrak edememiş bir kesim daha var mı tarihimizde.
görsel
görsel
görsel
Kürtler dalga geçiyor abi nerde kaldı ingilizlermi dalga geçmiyecek...
(bkz: saçma bir beyan)