bugün

Amına bile koyar.
Tayyip Erdoğan ile birlik olursa kazanır.
şu an kazanamaz. şuanı bilmem.
%55 akp li dışında %40 oy alır...
Oylarda ciddi dalgalanma olur onu bilirim.
Kendimizi kandırmaya gerek yok Ulu önder baş komutan Başbuğ Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK bu ülkede günümüz çomarlarının varlığıyla ancak ve ancak %45 oy alabilir.
düşünmek bile istemiyorum siyaset uğruna Atatürk'e karşı yapılacak ithamları.
Kendisi yokken dahi bu kadar iftira ile kendisini siyasetten uzak tutmak isteyenler, kendisi olduğunda iftiranın ve geleyanın dozunu ayarlayamazlar diye düşünüyorum.
atatürk seçime bile girmez. askeri alır arkasına hepsini temizler başımızdan sonra siz takılın der salar ülkeyi. adamı mezarında bile rahat ettirmiyor bunlar. bir gün harbi kalkıp gelecek bunları temizlemeye. ben inanıyorum.
kesinlikle alır.

umarız.
Bu chp ile kazanamaz.
işgal altında olan ve ordusu darmadağın edilmiş bir ulusu bağımsızlığına kavuşturan bir adam ile tek başarısı sürekli kandırılıp yol yabmak olan birisinin karşılaştırması. bu soruyu böyle ergenlere sorarsanız "reyizin karşısında hiç şansı yok tabieee" derler. ki demişler bile.

bu çocuklara atatürk ün kim olduğunu anlatmadan böyle sorular sormayın. cevapları böyle çok sığ olur. eğitim sistemini yok etmeye çalışmaları tam bu yüzden işte. bilmeyen ve bilmediği için fikir üretemeyen nesiller yaratmak. ilk çıkan parti/ürünler reşit olup aramıza karışmışlar görüldüğü üzere. bundan sonrası daha karanlık.

--spoiler--

o zaman tek parti vardı abiğğğ ondan kazanıyorduğğğ şimdi olsa yüzde 40 anca alırrr.

--spoiler--

şu soruyu misal amerikalılara sorsanıza. ülkelerinin kurucularından misal george washington veya benjamin franklin gelse abd nin gelmiş geçmiş en başarılı başkanı kimse mesela en çok oy ile seçim kazanan onunla yarışsa kim kazanır diye bir sorun. o beğenmediğiniz amerikalılar bile aidiyet duygusuna sahip nankörlükten uzaklar. üstelik bu isimlerin başardığı atatürk ün yanında devede kulak kalacak derecede düşün.
17 yıldır her seçimi kaybedip kazananlara çomar diyen zihniyetle mi? asla!
gerçek çomar... yakında sinemalarda.
the anatolian chomar türünün uluyarak toplandığı başlıklardan biri...
Ülkemizin yarısı koyun sürüsü olduğu için bazen utançla şüphe duyduğum sorudur. CHP nin başına geçtiği takdirde CHP yi adam edeceği eski gücü ve asıl izlemesi gereken yola koyacağı şüphesizdir. Lakin seçim durumda koyunların her defasında gideceği yer bellidir.
seçimi çok sevmezdi rahmetli. o yüzden bilemeyiz.
Atatürk ü x bir partiye maal etmeyelim lütfen , o bir siyasi liderden ziyade Türk milleti için eşsiz bir şahsiyettir kesinlikle her türlü kazanırdı .
Ibb secimlerini belki. Fakat sunda hic suphe yok ki ki rte ye karsi zafer elde edemez