bugün

meşhurdur. ilk manitası da bulgar bir karıydı diye hatırlıyorum. sonrası bilinmiyor ama sayısı bir hayli fazla diye söylentiler var. rahmetli çapkınmış işte.
bi hayli gereksiz söylenti vardır bu konuda bize neyse. olması gereken başlık: atatürk ün kahramanlıkları dır.
bkz: atatürk e takan yazar
özellikle yunanlara ingilizlere kısaca yedi düvele yapılmış çapkınlıktır .
ingilizler, fransızlar ve yunanlıların * tanık olduğu çapkınlıktır.
http://www.derinkulis.com...karetimi-verdim-30474.htm
Bazı durumları ve insanları- elbette başarılarını değil- gözümüzde normalleştiremediğimiz sürece açılacak abidik başlıklardan biridir.Bi insan evladının üstün zekalı bir başkumandan olması erkek olduğu gerçeğini niye değiştirsin ya da insani davranabilmesini?
birkaç dallamanın derdi olan hede hödö.

bak yeğenim atıyorum çapkındı. ulan ağzımı bozmayayım diyorum da; yıllardır bu millet: "erkek değil mi yapar, sen otur kızım kıçının üstüne" demedi mi? hiç mi kafan basmıyor bunlara? kaldı ki atatürk bunları söyleyen insanların yaşadığı dönemde yaşamış bir adamdır.

bu kadar laf atıyorsunuz ya şu adama; artık daha iyi anlıyorum; o gerçek bir lidermiş.
yarasın atama.
taşşakları sağolsun. ooohhh!!!
keşke cengizhan gibi olsaymış o zaman dünya kesin daha şerefli olurdu. şimdi ki gibi emperyalist katillerin egemenliğinde ve uyutulmuş yığınların sözde ileri demokrasisinde olmazdı kesin.
başka bir ülke tanımıyorum vatanına bu derece hizmet etmiş birinin arkasından sürekli saçma sapan atıflarda bulunan. amaç nedir ? nedir bu rahatsızlık ? milletininden atasından tarihinden kültüründen bu derece nefret eden bu kadar iğrenç bir zihniyet daha görülmedi şu ülkede. lanet olsun bu ülkenin hazımsız vatandaşlarına.
alıntı

07 ocak 2011 cuma 21:54
"atatürk'e bekaretimi verdim"
5 yıl boyunca atatürk ile birlikte olduğunu ifade eden ünlü yıldız zsa zsa gabor, kitabında atatürk'le ilk gününü anlatıyor...

show tv'nin kanuni sultan süleyman'ın hayatının anlatıldığı yeni dizisi muhteşem süleyman ile ilgili tartışmalar sürerken, bu kez de atatürk'ün cinsel hayatı tartışılmaya başlandı.

kanuni sultan süleyman'ın yatak odası ile başlayan tartışmalar, televizyon programlarında tüm padişahların cinsel hayatlarının sorgulanmasına kadar uzadı. kimi tarihçiler, bunun o dönemlerde normal bir durum olduğunu ve günümüzle kıyaslanmaması gerektiğini belirtirken, bazı kesimler de bu tartışmaları farklı alanlara çekiyor.

atatürk'ün cinsel hayati tartişliyor

televizyon kanallarında padişahların cinsel hayatı tartışırken, internette ise bambaşka bir tartışma başladı ve atatürk'ün cinsel hayatı mercek altına alındı.

internetteki tartışmalar ise, atatürk ile 15 yaşındayken 5 yıl boyunca birlikte olduğu ve bugünlerde bacağı kesileceği açıklanan ünlü yıldız zsa zsa gabor üzerinden yürüyor.

zsa zsa gabor'un hayatını anlatan ve hatıralarına yer verilen 1991 yılında yayınlanan one lifetime is not enough isimli kitapta atatürk ile yaşadığı cinsel deneyim, tartışmaların ana konusunu oluşturuyor. tartışmalarda, tarihçi-araştırmacı cezmi yurtsever'in sitesinde yayınladığı kitaptan alıntılanan aatatürk'ün cinsel yaşamıyla ilgili bölüme yer veriliyor.

'atatürk'e 15 yaşimda bekaretimi verdim'

zsa zsa gabor, cezmi yurtsever'in sitesinde yer alan kitabın o bölümünde, atatürk'le ilk gününü ve yaşadığı cinsel deneyimi şöyle anlatıyor;

"açılan büyük bir kapının ardından içeriye girdim.heyecandan kalbim deli gibi çarpıyordu.mermer taşla döşenmiş yoldan geçerek bahçe içindeki eve doğru yöneldim. çok büyük bir zeytin ağacı evin girişini gölgeliyordu. hipnotize olmuştum. üst kata çıktım. atatürk el işlemesi geniş bir gürgen koltuğa oturmuştu. arkası bana dönüktü. yanındaki masa üzerinde duran nargilesini içiyordu.

kemal atatürk, tanrı'nın insanlığa ender gönderdiği bir kurtarıcı, politika ustası ve korkusuz bir savaşcıydı. o yarı insan yarı tanrıydı. orta yaş döneminde dahi atatürk'ün seks aktiviteleri yakın çevresi tarafından biliniyordu. bakırımsı kırmızı renkli kadife koltuğa- yanına- oturmamı söyledi.büyülenmişcesine atatürk'ün emrini yerine getirdim.nargilesinin hortucunu bana doğru uzattı ve içmemi söyledi.dumanı içime çektim.diğer elinde tuttuğu rakıyı yudumlayarak içtim.

atatürk ile beraberliğimin bundan sonrasını ilk defa açıklıyorum. dans eden dansözlerin odadan çıkmalarını istedi.i̇kimiz baş başa kalmıştık. henüz 15 yaşındaydım. çocuk denecek kadar genç sayılırdım. atatürk 56 yaşında olgun bir erkekti. buna rağmen ürküntü duymuyordum.

rakının verdiği sarhoşlukla olsa gerek kendimi rüyada hissediyordum. atatürk'e bekaretimi verdim. atatürk benim ilk erkeğimdi. şeytani bir çekicilikle, benimle deliler gibi sevişti. o, genç bir kadının nasıl mutlu edileceğini çok iyi biliyordu. atatürk, aklıma her geldiğinde o'nun tüm kadınları doyuma ulaştıracak gücü olduğunu düşünürüm. atatürk, profesyonelce sevişen bir tanrı, bir kraldı".

zsa zsa gabor kimdir?

gabor, tatar bir ailenin kızı. budapeşte'de kalabalık bir ailede doğdu. güzelliğinden dolayı daha 13 yaşında macaristan güzellik kraliçesi oldu. 1930'lu yıllarda atatürk ile tanıştı ve 5 yıl boyunca birlikte oldular. atatürk öldükten sonra 1949 yılında george sanders ile evlendi ve 1954 yılında boşandı.

gabor, hollywood'a geldikten sonra da döneminin en güzel ve çekici kadınlarından biri olarak anıldı. 1958 yılında "en göz alıcı aktris" kategorisinde altın küre'yi kazanan gabor'un, televizyon kategorisinde hollywood ünlüler kaldırımı'nda yıldızı bulunuyor.

zsa zsa gabor'un hayatı ve hatıraları 1991 yılında yayınlandı ve gabor, one lifetime is not enough isimli kitapta atatürk ile olan ilişkisini anlattı.

şu anda 93 yaşında olan aktrist, geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırıldı ve bacağındaki büyük yaranın kangrene döndüğü belirlendi. ünlü yıldızın sağ bacağının dizden aşağısı önümüzdeki günlerde kesilecek.
hayatıyla uyuşmayan bir dolu dedikodudan ibaret bir konudur. bence mustafa kemal paşa´nın o kadar çapkınlık yapacak zamanı yoktu. o meşhur kadınla dans ettikten sonra, "eve karı atmak" taklidi yapıp herkesle güzelce vedalaşıp bayanla birlikte arabaya binmek, az sonra bayanı indirip ev yerine bütün gece yol gidip sabah "conk bayırında" soluğu almak gibi birtakım durumları vardır paşanın. öyle adamlar hakkında çok söylerler o türden şeyler. tek istinasız hepsi için. bence paşa pek öyle çapkın bir insan değildi. çünkü çapkınlık yapmaya zamanı yoktu. kronolojik hayatı belli, açip bakın...ne zaman yapacak çapkınlık, samsun da mı, merzifon da mı, erzurum kongresi sırasında mı, sivas kongresi sırasında mı, sakarya da mı, conk bayırında mı, dumlupınar da mı...bir adam hem o hakkında devamlı atılıp tutulan 4bin kitabı okuyup, hem o kadar savaşta bilfiil görev alıp, hem de çapkınlık yapabilir mi?...ben paşanın hayatını iyi bilirim. kronolojik olarak pek uymuyor paşa nın öyle acayip çapkınlık yapması. arada bir aletin kaba suyunu mutlaka aldırmıştır ama, öyle çok çapkın olmasına imkan verecek şartlar yoktu onun hayatında. ama kestiği piliçlerin hepsi de kendisine tabii ki, helal-i hoş olsun. orası öyle.
italya, ingiltere, yunanistan, fransa ... gibi ülkeleRin ırzına geçmiştir. tarihin gördüğü en büyük çapkındır. zorunuza gitmesindir.

edit: ouuuu babe. zoruna gitmesin demedim mi sana ben.
(#11633188) şu salak yazıdaki mantık hatalarını bile görmekten aciz insanları da görmemize vesile olmuş olan başlıktır.

vakit bulmuşsa yapmıştır. sanane a.q? milletin bel altıyla ilgilenmeye ne kadar meraklısınız? gerçi ağababanız ne ki, siz marabaları ne olsun?