bugün

maalesef bir tane rakamla 1 tane yoktur.
bildiğim kadarıyla sadece tokyoya camiye
yardım amaçlı para göndermiş
türkiyede bir tane yok. gerçekten çok yazık..
Cami ölü yatırımdır ata sonuna kadar haklı git okul yaptır daha sevap lı.
muhtar ben tamirattan bahsetmedim sıfırdan bir tane yaptığını göster bana?

tanım : 1 tane bile yapılmayan camidir. insan bir tane de yapar bizde ulan adam yapmış derdik.
hakaretle değil tanımla cevap vereceksiz.

tanım : araştırmalara göre olmayan camidir.
Var mıdır yok mudur hiç araştırmadım. Çünkü yapıp yapmamasının hiçbir önemi yok.
Zerre önemi yok yani.
Türkiye'deki tüm camilerdir. Ülkenin banisi olarak bütün kurumlar ve kuruluşlar gibi camilerimiz de Atatürk sayesinde bizimdir ve bizim kalacaktır.

Allah'ım: evli kadına yavşayan Abd aşığı sevdası, Bop'çu pırasa bıyık sevdası ve sair siyasal islam sevdası yalan dolana inanmayı mı gerektiriyor, anlamıyorum. Sen bilir, sen görürsün; benim aklım almıyor. Rahmeti gazabını aşan yalnız Sensin. Ben öyle bilir öyle iman ederim; ama bu herifler sen'den gayrısına tapınıyor mudur nedir? Aklım bi' türlü almıyor. En değer verdiğim insana bile böyle dese birisi, validelerine iyi! dileklerimi iletirim; ancak bu tayyipistler'i anlamak çok güç.
Millet savaştan çıkmış hastalıktan açlıktan kırılıyor
Gidip show amaçlı parayı betona mı gömseydi.

Şarlatan dincilerde bak hele.
sanırsın her gün cami cami dolaşıyor pejevenk.
1 abd doları eşittir 16,42 türk lirası.
gündeme gel. gtunde don yok
net şekilde yoktur. demek i senin tezini çürüttüm yeniden inşa demek tadilat yapılıp eski haline getirmek demektir. yani sfırdan temel atılarak yapılmamıştır okey mi.
Adam ülke kurmuş, cami yapmadı ki diyor.
görsel
görünürde bir tane olmayan kayıtlara
girmeyen camidir. napalım
atamız öyle uygun görmüş demek ki.
bu konu ile ilgili olarak aşağıdaki bağlantı ziyaret edilebilir.

https://youtu.be/3VzXy1861BQ

Yunan ve Rum'un tahrip ettiği camii ve imarathaneleri onarmak ve yıkılmış bir toplumu tekrar ayağa kaldırmaya çalışmak zor bir mesele olsa gerek. Bugün yaşanan konforla o günlere bakmak ve yorumlamak doğru değil diye düşünüyorum.
Osmanlı yaptı ne hayrını gördünüz?
Anadoluyya bir kuruş harcamazken istanbula mermer camiler?

Kul hakkı var hepsinde.

Adam ülkeyi kurtarmasa "darül harp" diye cuma namazı bile kılamayacaktınız aq!

Nankör olmayın.