bugün

trt nin danıştay için hazırlanan kısa filmde atatürk ün sesinin yerine başka bir kişinin sesini montajlamasıdır...

herşeyini anladım sesinden ne istediniz be mübarekler, bi rahat bırakın şu adamı yahu!

http://videonuz.ensonhabe...izle/ataturk-e-buyuk-ayip.
yapacağınız montajı sikeyimciliktir. o nasıl ağız ya, bobiler daha iyisini yapar.
Böyle bir rezillik görülmemiştir. Haysiyetsizlikte son nokta!
atatürk'ün kurduğu cumhuriyeti ve türkiye'nin nimetlerinden yararlanıp yaşadığı bir karış toprağa sıfır saygısı olanlara sesleniyorum burdan:
-her istediğiniz oluyor, türban desen her taraf sıkmabaş dolu, eğitim sistemi desen yakında sınıflara türbanı zorunlu yapacaksınız, seçim desen zaten bir kilo birince 1000 oy alıyorsunuz, istediğiniz yasayı çıkarıp al birini vur ötekine oynuyorsunuz lan daha ne istiyorsunuz o. çocukları. ne istediniz adam gibi adamın sesinden, bu ülkeyi türk gençliğine armağan etmiş yüce liderden. Allah belanızı versin.
kulakları tırmalamasından ötürü yapılan olaydır. trt ye teşekkür ediyoruz.
yakında, "bakın ne bulduk hülele hülele" diye çıkıp, atatürk'ün bizzat islam'a hakaret ettiği ve ya "aslında ben hep yalan söylerim, hep kandırdım bu milleti hahahayt" şeklindeki montajları yayınlamalarını beklemeye neden olan olay. *
movie maker ile yapılmış olması muhtemeldir. yapamamış desek daha doğru olur. yapılacak bütün senaryolar tanıtımlar fikirler bitti de birtek atamız mı kaldı? yazıklar olsun. yakında neler yapabileceğiniz konusunda en ufak bir fikre bile sahip değilim. her gün yeni bir nane çıkarıyorsunuz ortaya.