bugün

Ülkü'nün dizi acımış ona bakıyor.
Çocukken sürekli dizinin üstüne düşenler gayet iyi anlamıştır.
Dizi uf olmuş. Gösteriyor işte.
Dogmaymış.

Not: eksi.
babasına dizindeki yarayı gösterince sıkıntı yaşayan yazarın açtığı başlık.
istismar olmayan fotodur. Yüksek ihtimalle düşmüş kızına şefkatle yaklaşmaktadır, yaralanmış - morarmış dizini kontrol etmektedir.

Atatürk istismarcı olsa islamcıları yaşatırdı.
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
(bkz: verdim eksini güzel kardeşim)

koca koca adamların buluttan nem kapma daha da ötesi iğrenç zihinlerini ortaya serme çabasıdır. sikik herifler.
istismar diyen gerizekalılar var. Resimdeki kız Atatürk'ün manevu kızı (bkz: Ülkü Adatepe) Ulan gözü bir kere bacağına bakıyor için fesat ya hemen buralara getirip kendini küçültüyorsun hıamına.
Neyini anlamadın da buraya sormak için yükledin? Gayet art niyetli bir şekilde yaptığın bir eylem sonucunda tepki görünce hemen millete sallamışsın. Kendini savunurken yazdıklarından belli ne sikim bir kafada olduğun. Neyse amk:
Atatürk'ün kızı ülkünün ayağındaki yaraya baktığı fotoğraftır.
Eğer bizler fikirlerimizi özgür bir şekilde beyan edebiliyorsak, o cephede
(resim:#1)
Vatanı kendisi en önde aynen bu sekilde savunduğu içindir. Böyle anlamsız bir soru sormak ise öküz altında buzağı aramak değilse arayanlara bu yolu açmaktır. Atatürk'ü anlamak için, tanımak için, yaptıklarını kavrayabilmek için müfredattaki tarihi bilginin yetmeyeceğini Soran sorgulayan , araştıran, okuyan arkadaşlar bilir. Bir sözüyle noktalamak isterim "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir." Bu soruyu sormak onu görmemişiz, anlamamışız, hissetmemişiz demektir...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar