bugün

adamın zamanının ötesinde. ne verecekti karabaş mı diyecekti amk.
bir gün elini ısırdığı için iğneyle uyutulmuştur. bugün bile toplum bu zeka seviyesinde değil. müthiş bir insan.
doğru eleştiri, çomar koymalıydı.
Türkçe isme sahip köpekleri rahatsız etmiştir. Oysa ki çomar diyebilirdi mesela.
Çoluğuna çocuğuna türkçe isim vermeyen çomarların bir köpeğin adını kafalarına takma durumudur. Köpek lan bu köpek! Siz önce kendi isimlerinizi değiştirin, çocuklarınıza türkçe isimler verinde öyle konuşun arap yalakaları.
Kendi vatanını korumaktan aciz, kadın düşmanı, eliyle yemek yiyen arapların isimlerini kendilerinde gururla taşıyan orta doğu farelerine dert olmuştur.
doğru ben olsam abdulrezzak koyardım.
çok yalnış, ben olsam ampül koyardım.
görsel
çok yanlış yapmış atam,ben olsam iskilipli atıf koyardım.
hem güzel de bir subliminal olurdu.
yobaz atatürk düşmanlarının zeka seviyesini anlamamızı sağlaması açısından çok güzel bir anektottur.
şahsen bende foks yerine arap ismini koymasını tercih ederdim.
foks!! come on boy!!
paşamıza yakışmayan harekettir.
Atatürk’ün çok sevdiği köpeğine ingilizce isim vermesi durumudur. Sizden türkçeyi daha sık kullanmanızı beklerdik atam.

Edit: (bkz: #39085177) fox değil foks demiş oh çok şükür bir an türkçe isim vermedi sanmıştık asdfghjk köpek hediye demiş ismini koyup hediye etmişler sanıyor birde angut köpek hediye felan değil seyyar fotoğrafçı Hasan Efendiden 50 liraya almıştır köpeği. O zaman 50 liranın büyük bir para olmasından dolayı dikkat çekmiştir hatta. Bazı angutlarda hiç anlamadıkları bilmedikleri hatta zaman zaman alay ettikleri milliyetçiliğe bağlamışlar. Köpeğe ingilizce isim vermenin milliyetçilik olduğunu sanıyorlar.Diğer köpekleri Alp ve Alper o ne olacak lan? yine gerizekalı olduğunuzu belli ettiniz yobazlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar