bugün

mustafa kemal atatürk ün islam a yaklaşımını anlatan konuşma bizzat recep tayyip erdoğan tarafından yapılmıştır.

bana inanmıyorsanız parti liderinizi dinleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=8txQolvdRlw
(bkz: medeni bilgiler)

(bkz: atatürk ün son meclis konuşması)

(bkz: ikra bismi rabbi safsatası)

(bkz: arapoğlunun yaveleri)
kotalı vınn kullandığım için zatı muhteremi duyamayacağım. Kotalı internet kullanmanın da avantajları görüldüğü üzere varmış. bu başlık vesilesiyle anlamış olduk.
kimseyi alakadar etmeyen yaklaşım. ne meraklısınız allah ile kul arasına girmeye, haddiniz olmadan sorgulamaya, şirke, nankörlüğe...

herkesi alakadar edecek çok güzel şeyler yaptı bu adam, ülke kurdu, millet yarattı, islama küfür eden adamlardan kurtardı toprağımızı. satmadı, sattırmadı! müslümanım diye geçinenler gibi gavurun bir damla suyuna muhtaç bırakmadı ülkesini, milletini.

bütün dünyanın önünde eğildiği "dahi" adama laf söylerken utanmadınız, türk isminden utanıp sıkılmadığınız kadar. o sizin lideriniz olduğu için gurur duyacağınız yere hep yere vurmak istediniz, hep bir yanlış aradınız, hep bir yanlış görmek istediniz...

sözüm sadece size değil, sözüm herkese, hepimize... o'nu bu hale getirirken, dilinize pelesenk olmuşçasına adını kötü niyetinizle anarken buna yaltaklık yapacak seviyede muhalefet yapan bize de gider bu sözler.

ama en çok da ata'm'ın kemikleri sızlar bu sözlerden, "yazık" der yattığı yerde; "yazık, ben milletimi çok sevmiştim..."