bugün

atatürk soyadını kendisine halk tarafından verildiğini bilmeyen cahil beyanıdır.
dünya liderinin, milli mücadeleyi yönettiğini, en basitinden bir şehrin (hatay) ülkeye katılmasının sağladığını vb. bir çok olayı atlatsaydı egoist ne o zaman görürdük.
atatürkle konuşan onu tanıyan kişilerin her biri hatıralarında atatürkün kendisine atatürk denmesinden rahatsız olduğunu yazıyorlar. boş yapmayın lütfen.
laikci kesimin her zamanki gibi itiraz edecegi gercektir.

madem ataturk cok mutevazi bir insandi, neden turklerin atasi anlamina gelen bir kelimeyi soyadi olarak aliyor.

turk tarihinde bir suru buyuk komutan yok mu ? fatih, metehan, kanuni, yavuz varken ataturk'un yaptigi biraz egoistlik gibi geldi bana.

soyadini halk verdi falan demeyin. napmis halk referanduma mi gitmis soyadi vermek icin ?
Yakışıklıyım, sarı saçlarım mavi gözlerim var.
Masal gibi bir yüzyılda orduda görevli subayım.
Girdiğim tüm savaşlardan galip ayrılmışım.
Bilgiliyim öngörülüyüm, karizmam var, insanları etkileyebiliyorum.
Sonra yok olmak üzere olan bir milletin ve toprakların elde hiçbir şey yokken sıfırdan gelip düzlüğü çıkartabiliyorum.
ilk maçı 3-0 yenilip ikinci maçta 5-0 yenen Galatasaray gibiyim.

Evet benim götüm kalkık, egoist bir insanım. Ben olmayayım de kim olsun.
Ulan bugün çobanlarınızdan birisi çıkıp Atatürk bizim babamızdır dese %80' niniz nüfus müdürlüğüne baba adını değiştirmek için koşarsınız.
Tek kuruşluk maddi çıkar olmadan götünüzü kurtaran birisine ödediğiniz vefa borcu takdire şayan ama bu günün yarını var. Zira yarın Birgün bugün kıçını yaladıklarınızı aynı oranda yerle bir edeceğinizden hiç şüphem Yok sizin tabiatınız bu çünkü.

(bkz: ) Fetö
Kişinin cebindeki telefon kendisinden akıllı olunca böyle başlıklar açabiliyor. Takmayın.
Atatürk'e padişah ol dendiğinde kabul etmemiş cumhuriyeti seçmiş ego herkesde var yalnız bu adamda az var egoist olsa ne seçme secilme hakkını, medeni hukuku, demokrasiyi getirmezdi.

görsel

Her insanın içinde iyi ve kötü mutlaka vardır inkar eden en büyük yalancıdır. Atatürkde insandı o yüzden hakkı rahmetine kavuştu.

görsel
Atatürk'e soyadını meclisin verdiğini bilmeyen insanların düşüneceği iddadır.
Oooo aktrollerin maaşları yatmış anlaşılan.