bugün

görsel

hadi ateistler bunuda aciklayin.
siteyi yobazlar hacklemiştir. ya da yönetici ilkokulludur. resim öğretmenine falan göstermiş.
Adamın dediği gibi bir paint çalışmasıdır.
Atatürk'ü dalga konusu yapıyor 12 parmak bağırsağına boşaldıklarım.
orospu çocuklarının paint çalışmasıdır.
atatürk'ün kafası yarılmışta, içinden bulut çıkıyor gibi olan fotoğraf.

hani mario'da 4-1 bölümünde uçan bir şey vardı. onun gibi işte. ya da bilemedim.
Allahım yaratıyorsun da eksik veriyorsun dedirten türden insanların eksik pc/ program bilgilerinin eseri.
aslında atatürk ün her an ne yaptığının fotoğrafları arşivlerde gizli fakat basına gıdım gıdım gönderiliyor devlet fazla coşmasın diye.
(bkz: he amk çok komikmiş)
bu fotoğrafın gerçek olduğunu düşünen var mıdır sorusunu akla getirmiştir.
mercimek kadar beyinleriyle bu işlere yorum yapmaya kalkanların düştükleri durumdur.

foto çok komik olmuş, hala gülüyorum*

+aga bu photoshop olmasın?
-yok len, resim öğretmenime yolladım, gerçek dedi.
+haaa, tamam o zaman.
ilerleyen günlerde gülen'in önündeki sephaya bir büyük rakı konulmasına sebep olacak oynanmış resim çalışması.
görsel
Camiler ve hür insanlara farz olan ibadetleri kendi vatanlarında rahatlıkla yapabilmeleri için yapmış olduğu savaşlardaki fotografları kadar yansımamış fotoğrafır.
ne güzeldir gurur duyulmaldır sadece!!
ve de sadece!!
-gibi!!
abi ben resme acayip güldüm ama burada gülünecek daha çok insan varmış. hele ki bir de sözlük ahalisisiniz bu resmi gerçek sananlar var oha sözlüğü terk edin lan kışt.
(bkz: atatürk ün dalga konusu olmasının sebebi)
(bkz: tokyo camii)
(bkz: resim öğretmeni)
takke de yakışmış atama be . * dalga geçenleri görünce çok üzlüyorum .
yapmayın arkadaşlar lütfen !
http://inciswf.com/1277738426.swf en iyi cevap budur arkadaş.
süper fotoşok ya da fotoşort mucizesidir.
güldürmüştür. Zira "cami" yazılsa daha doğru olur ama, gariptir, haa bir de bu fotoğrafa inananlar vardır ki o güruhlara da acımaktan başka elden bir şey gelmez. Hepsinden öte, her şeyi geçtim, ya hu ben fotoğrafçılıkla ilgilenen bir insanım, bu fotoğrafta ayan beyan görülüyor, ya photoshop var (ki varsa da cs2 kullanılmış zira shop olduğu ve amatörce yapıldığı çok belli) veya bu paintle de çok rahat yapılabilir, ki fotoğrafta bir oynanma olduğu çok belli arkadaşım, garip kafalar içerisindesiniz.
orospu çocuklarının paint çalışmasıdır.
bu sizin hayatinizda neyi deistirdi? dedirten başlık. daha mi cok, yada daha mi az sevmeye başladınız? atatürke olan bakışınızmı değişti? eyer hakikatten böyle bir şey varsa, bir fotografa dönen bir kişiliğe sahipsiniz hayırlı olsun. kişiliğinizi güle güle kullaniniz.
fotoşokçu şakirtlerin işidir.