bugün

damarında türk kanı taşımayan birinin edeceği laf.

e elin gavuru tanımak zorunda değil tabiki.

o değil de; babanı da tanımazdın yazmayın suraya Allah aşkına.
Hakli haykırış.
"o senin sevdiklerinin anasını iyi tanırdı." gibisinden bir yanıtla dübür edilecek nankör kişi söylemi.
çok da fifi. denilesi yazar yakarışı.
ayyaş ayyaş dediniz ülkeyi ayık kafayla yönetemediniz asıl ayyaş sizsiniz diye afallatılması gereken dinci iftirasıdır.
senin atatürk' ü tanımaya ne beynin ne zekan nede damarında olmayan türk kanı yeter denilesi kadar aptal bir söylemdir...
Bütün dini vazifelerini yerine getirdiğini sanan kişiler tarafından ortaya atılan bir savdır.Eğer ki dini açıdan konuşmak gerekirse ölünün arkasından böyle konuşmanında günah olduğunu bilmemek ayrı bir cahilliktir.
ne anne, ne de babayı tanımazsındır. Tamam türkiye için önemli bir adam ama hepsi bu kadar.
ben tanımıyorum tanımakta istemiyorum o qemalist gruba sorsan onlarda bilmiyor. hadi itiraf edelim ilkokuldan beri beyin yıkayan m.kemal söylemlerinden başka ne biliyosunuz. babası ali rıza değil dendiğinde bile kimse ortaya çıkıp bunun aksini iddia etmedi demek ki neymiş o sadece sizin gözünüzü yıkayan bi kukla.
şuanda karşımda bir tablosu var elinde sigara.

tanınması gereken tonla insan var.
bonzai çekip çekip gelmeyin amk şuraya, siktirgit burdan.
Türkiye desek kısa ve net bir cevap olabilir Atatürk için.
Suç bu başlığı açan ve buna yandakçılık yapan yazar arkadaşlarımızda değil. Zira suç atam gazi mustafa kemal atatürk tedir. Bu ve bunun gibi iyilikten anlamaz vatan hainlerini hazır o kargaşada dünya tarihinden silmediği için mustafa kemaldedir suç. bize bu ülkeyi 7 cihanın akın akın üstümüze gelen ordularından temizleyip verdiği için suç mustafa kemaldedir. cumhuriyet tarihinde asla ulaşılamayacak bir kalkınma düzeyiyle ( daha savaştan yeni çıkmış bi ülkede ) fabrikalar açıp, tren yolları kurduğu için suç mustafa kemaldedir. bu ve bunun gibi adi şerefsiz insanların ne bu dünyada ne öteki dünyada yüzleri gülmemiş ve gülmeyecektir inşallah.
(bkz: iyi de bize ne amk)

sen tanımayınca o adamın yaptığı işler ve hizmet değişmiyor yazarcan..
babanı taniyorsan o adam sayesindedir denilebilecek saçmalık.
kim atatürk ü layıkıyla tanıyor zaten. hayır şimdi burada o olmasaydı olmazdık, o olmasaydı adın yorgo olurdu gibisinden saçmalıkları yazmıyacağım. atatürk ü böylesine putlaştıran kemalist zihniyet de onu tanımıyor zaten.

bence saçma ön yargılarını yık ve onun hakkında bir şeyler oku. ne bileyim en azından vatanını milletini ne kadar sevmiş olduğunu anlarsın.
Dünyanın hayran olduğu ölümsüz bir lideri ben tanımıyorum diye vikle ne fark eder? (bkz: seni kim tanır lan!)
modern dünyadan bihaber bir aborjinliden, yunandan, duyulduğunda garipsenemeyecek cümle.

Yoksa bütün dünya gayet iyi tanır kendisini, göreceli olarak kimisine göre iyi kimisine göre kötü anılar bırakmıştır.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar