bugün

(bkz: atatürk ü seviyormuş gibi yapan götü açık)
oldukça fazla faşizm içeren yazıların girildiği başlık.

bir kişinin kimi sevip, kimi sevmeyeceğine (ki bu kişi akla gelebilecek herkes olabilir) hüküm vermek, faşizmdir. bu faşizmi yapanlar, ramazan ayındaki oruç tutmayanlara yapılan faşizme de dem vururlar, o ayrı.

canım ülkem.
allah'ı sevmiyorum diyen türbansız kadar normal karşılanması gerekendir. kimse kimsenin ilahını kabullenmek, dahası sevmek zorunda değildir.
atatürk gibi bir insanın demek bu kadar sevgisine muhabbetine ihtiyacı olmadığından yakarıp zılgıt çekerek tepki vermesine rağmen neden muhatap kabul edip yırtındığını anlatmamıza sebep olan türbanlı insandır.
"başıma bir iş gelmeyecekse" ön cümleciğini de kullanır aynı kişi.
Gerizekalı kızdır. Türbanlıymış değilmiş farketmez. Nice türbanlılar var Atatürk'e gönülden bağlı, nice gıçı açıklar var Soylarından dolayı Türk düşmanı.

Hatunun mallığına gelince, e be gerizekalı Laik cumhuriyetin kurulacağı tee abdulhamid döneminde belliydi. gerek abdulhamid'in yaptığı düzenlemeler gerekse sonrasında ittihatın attığı adımlar Türk aydınlanmasının, cumhuriyetinin başlangıcıdır. Atatürk devrimlerini gökten zembille indirmedi, hepsinin altyapısı osmanlıda başladı. Kaldı ki önceki zamanlarında da Osmanlı'yı bir şeriat devleti olarak görmek cehaletin mallığın daniskasıdır.

Hümeny denen dangalağın da iran devriminde ne kadar yer aldığını sormak lazım. Sorarlar adama Pehlevileri devirenler sadece humenyin peşindeki cahil it sürüsü müydü yoksa iran'ın aydın, aklı başında özgürlükler peşinde koşanları yok muydu? Peki o özgürlükler peşinde koşanların başına islam cumhuriyetinden sonra neler geldi? Hani özgürlükten bahsediyor ya bu cahil kadın kız.

Sonuçta cahil bir kadını kızı ne haltsa artık Televizyona çıkarmışlar, boş boş konuşuyor. Böyle bir kadından, kızdan ne haltsa işte akıllı laflar beklenemez, Zaten Atatürk düşmanından Türk düşmanından beklenemez.

Ha bir de bu cahil sürüsü işine gelmeyince şiileri de kafir ilan eden sürüdür.
evet bilinçli arkadaşlarım saolsunlar göstermişler atatürk sevgilerini, başlık cok dikkat cekici "atatürk'ü sevmiyorum diyen türbanlı" dikkat söylenen şeyden ziyade türbana çekilmiş, önyargılarla yetişmiş bireyin farklı bir şey yapması beklenemezdi zaten, geçmişte atalarını rusyada ve çinde arayanlar malesef günümüzün en büyük atatürkçüleri, atatürk'ü en fazla incitecek şey kişinin bireysel cıkarları için söylediği her sözün altına m.k. atatürk yazması olacaktır şüphesiz, o bayan dini inançlarını yaşayamadığı için katıldıgı eylemde aldığı darbeler sonucu çocugunu kaybetmiştir ama şükürler olsun türkiye laikliğinden bir şey kaybetmemiştir, her şeyi götünden anlayan bir toplumun laikliği ve kemalizmi doğru anlamasıda beklenemezdi zaten, demokrasi sevdalısı atatürkçü düşünce derneği üyeleri sokaklarda ordu göreve diye bağırırken de laik, demokratik ve hukuk devletinin özverili neferleri olduklarını göstermemişlermiydi !!!
annesi hakkında kötü düşünülen türbanlı hatun ,aklı sıra medyada göz önündende bulunmak isteyen ve Ulu önde ATATÜRK'ümüze hakaret eden lanet hatun
--spoiler--
-atatürk ü seviyorum de!
+sevmiyorum
-atatürk ü seviyorum de ulan!
+sevmiyorum
-atatürk ü seviyorum de ulan!
+seni seviyorum
-yalan söylüyorsun!!!
+!?%¿
--spoiler--
çok değil bir aylığına irana gönderilip, neyin ne olduğunu anlamasının sağlanması gereken kişidir.
allah akıl dagıtırken, sen neredeydin diye sorulması gereken insandır. insan denilebilirse tabi bu zihniyete. önce beyinindeki örümcekleri temizle sen, demekten kendimi alamıyorum.
günümüzde ezan sesini duymasını sağlayan kişinin kim olduğunu unutan türbanlıdır.
muhtemelen halkın kahraman olarak gördüğü fakat ülkesine zerre kadar faydası olmayan boş polemiklerle gündemde kalıp bundan faydalanan bir haberci tarafında bilerek ve planlı bir şekilde oraya çıkarılmış aslının astarının ne olduğu bilinmeyen kim olduğu bilinmeyen ortamı meşgul eden türbanlı kızdır.*
kitap okuyan,düşünen,yorumlayan,özgür düşünceye sahip,smokin ve statüko düşmanı insandır. sayısı milyonlarcadır.
Hay a.q yine insana değil kıyafete bakıldığını gösteren kızdır. Atatürkü türbanımı sevöiyor bu kızmı sevmiyor acaba bi düşünelim ya .
bence kimse tepki göstermesin bende o kadını sevmiyorum sevmek zorunda mıyım? hayır fetullah gülen'i herkes seviyor mu? hayır islam dininin peygamberi son peygamber Hz. Muhammed'i herkes seviyor mu? hayır o zaman atatürk'üde herkes sevmek zorunda değil. ayrıca siz bana atatürkçülük adına zulüm ediyorsanız nasıl sevebilirim dedi karıştırmamak lazım herkes mümkün olduğunca objektif olmalı bende o kadını sevmiyorum sevmek zorunda mıyız? hayııııııııııııııııııııır.
atatürk ü sevmek gibi bi zorumluluğu olmayan türbanlıdır.
türbanlı olması olaya bi anlam katmaz. mini etekli gayet modern bi kadında sevmeyebilir atatürk ü.
ama saygı göstermek zorundadır.

sevgi de özgürlük, saygı da mecburiyet vardır.
başıma bir şey gelmeyecekse de demiştir. başına bişey geleceğini biliyosun da ne diye söylüyosun? sevmiyorum demen daha anlaşılır. sen başıma bişey gelmeyecekse diyince başına bişey gelmeyecek mi?
türbanlılar kesin sevmez mi sorusunun cevaplanması gerekir.
kemalist zorbalar yüzünden türbanlıların bir kısmı sevmeyebilir, diğer bir kısmı ise kemalistlere rağmen sevebilir.
atatürk'ü sevmiyorum diyen solcu
atatürk'ü sevmiyorum diyen ateist
atatürk'ü sevmiyorum diyen kaşar
atatürk'ü sevmiyorum diyen türk
atatürk'ü sevmiyorum diyen kürt
atatürk'ü sevmiyorum diyen çerkez
atatürk'ü sevmiyorum diyen abaza
peygamberi sevmeyen ateiste denk gelen türbanlı kişidir.

bir kısım yobazlara göre bu ülkede yaşıyorsanız atatürk'ü sevmeye mecbursunuz.

zorla sevgi olmaz.

biraz adam olun, akıllı olun, makul ve mantıklı olun, sevdirin.

çarşaf yırtmakla atatürkçü olunmaz.
bu sıkma başların zihniyetini açıkca ortaya çıkaran görüştür.
bukadar saçma başlık altında konuşulan bir konudur işte atatürkün arkasına sığınıp insanların kanını emmeyen insandır atatürkü sevmenin türbanla mürbanla bir alakası yoktur.yüce milletimize mal olmuş bu yüce şahsiyeti kimsenin kendine mal etmesinede hakkı yoktur.
'atatürk olmasaydı türbanını takacak bir başın olmazdı' diyeceğim türbanlı kişidir. zaten o türbanlı türbanı dini bir vecibe yada inanç için değil, tamamen siyasi bir sembol için takan türbanlıdır. aklı selim olan akıllı ve mantıklı düşünür.
çok kırıcı bir yaklaşımdır. hem de kadınlara o kadar hizmetten sonra. insan olana yakışmaz.
humeyniyi seviyorum diyebilecek türbanlı kızdır. sevmesin, sevmediği zaman atatürk'ün değerinden bişey kaybedeceğini sanmıyorum.