bugün

Size bunu hür bir şekilde söyleme hakkınıda veren belli.
En doğal hak. Ama bu hakkı Cumhuriyeti kurarak Atatürk vermiştir.
Ozgurluk sadece kemalistlere has bir meziyettir digerlerinin ozgurluk ile yakindan veya uzaktan bir alakasi olamaz.
Türk milletini ve türkiye cumhuriyetini sevmiyorum diyebilmektir.
Sevmediğin adamın sana sunduğu haktır. Atatürk'ün umrunda olacağını zannetmiyorum.
fikir ve düşünce özgürlüğüdür.

atamızı herkes sevecek değil ya. sevmesinler de zaten.

biz severiz!
özgür düşüncemle hukuk devletinde ben sevmiyorum diyorum evet..

mahkemeye verin beni..
bunu diyebilen var mı? çünkü bunu demek için hain falan olmak lazım. ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bu ülkenin zararına yaptığı bir şey olmadığına göre, türk milletini yücettiğine ve Türkiye Cumhuriyeti'ni her alanda öne çıkardığına göre denilemez.
Zannettiğin gibi özgürlük değil cahillikle soslanmış hainliktir.
Atana ihanet etmek için sana gaz verenlere kulluk ederken anlarsın kıymetini.
atatürk kimsenin kendini sevip sevmediğiyle ilgilenmemiş, tek derdi, tek ülküsü vatanı sevmektir. vatana sahip çıkılmasıdır.
atatürk'e fikir özgürlüğü adı altında hakaret edenler, atatürk'ü sevmeme özgürlüğü adı altında vatanını harcayanlardır, vatana, cumhuriyete, milli değerlere içerden zarar verenlerdir.

gerisi laf salatası, söz cambazlığıdır.
prefrontal lobun tamamından feragat edilerek söylenebilir.

çünkü düşünen beyin için aksi mümkün değildir.
Düşünce özgürlüğünün getirdiği bir haktır.Bu hakkı kullanmak her türkiye vatandaşının hakkıdır.

"Sevme ama saygı duy"cu kemalistleri de takmayın.Onlar osmanlı padişahlarına saygısızca iftiralar atmaktadırlar.Bunu derken bile sinirli ve gözleri dolu bir şekilde demektedirler.Bunlar saygıdan hiç bahsetmesin.
Diyen kişinin en yakın pislik içinde yaşayan ortadoğu ülkesine uçak bileti alabileceğini bilmesi gerekir. Oh bir dakika. En yakın pislik içinde yaşayan ortadoğu ülkesi biziz.
çok şükür kemalist zulmü devirlerinde yaşamıyoruz. isteyen herkes göğsünü gere gere sevmiyorum diyebiliyor.

edit : hoşt ulan kemalistler siktirin gidin başka entryi eksileyin.
bu hakkı size atatürk vermiştir.
Herkesin hayatına kimse karışamaz.
Yil olmus 2017nin ilk ceyregi siz hala...
çok başarılı bir nankörlüktür başka şey olamaz.
Sevgin kimin umrunda saygı duymak zorundasın dedirtir.
Normal bir eylemdir.

Okumadan, bilgi sahibi olmadan, maklubeli sohbetlerde yalan, yanlış argümanlar ile söylenen kindar yalanlara inanıp sevmemek salaklıktır.

Sorgusuz sualsiz herkes tarafından sevilmesini beklemekte naifliktir. Biat etmeye şartlanmış, köle mizaçlı ve birey olmayı başaramamış varlıklar sevmesin zaten. Sevmesin ki, şeyh siki yalamanın sonuçlarını görelim, yoksa cübbeliler gavslar sarıklılar yanmaz kefeni satacak enayiyi nerden bulacak?
Ezan sesinden rahatsız oluyorum diyebilmek sorun değilse, bu da değildir.
%99 u musluman ulke edebiyati yapan comarlar once gerekli toleransi kendi mitolojilerine inanmayanlara da gostermeyi ogrenirse o zaman esitlik saglanir.
linç edilmekten de mi korkmuyorsun eylemi imiş.

sizin evliyalarınız da insan biz de onları sevmiyoruz eylemi imiş.

utanmaz yüreksiz insan eylemi imiş.

tek ortak noktası bir insan eylemi imiş.

özgürlükmüş, öte yandan saygısızlıkmış.

hadsizlikmiş, öte yandan olması gerekenmiş.

askermiş, öte yandan fikir insanıymış.

bahaneler tükenmez basbaya sevmiyorum.

yepis yeni düzen kurmuş, araplıktan kurtarmış.

bakış açıları çok önemli.
nankörlüktür. gidip padişahlarının götünü yalasınlar.
Düşünce özgürlüğüne saygım sonsuzdur ama
emeğede saygım sonsuzdur !
Mustafa Kemal Atatürk herşeyden önce bir askerdi, bu yüzden usulca susun sevmiyorsanız bile.
bunu diyen insanlara gerçekten hayret ediyorum. nasıl utanmadan korkmadan söyleyebiliyorlar bunu zaten bence sevmemek çok aptalca ama bunu söyledikten sonra linç edileceklerini düşünemiyorlar mı?
güncel Önemli Başlıklar