bugün

ya salaktır, ya cahildir, ya nankördür, ya haindir ya da düşmandır.
recep tayyip erdoğan'ı sevmeyenler hakkında ne düşünüyorsam aynısını düşünüyorum.
tarihi insanlara yanlış yalan dolanla sahtekarlıkla anlatıldığını bilen donanımlı insanlardır. evet..
görsel
severse ekime kadar sevmezse sekime kadar. napalim simdi şıringayla ataturk sevgisi asilayacak degiliz ya eşek kadar adama.
Kimse kimseyi şahsi olarak sevmek zorunda değil elbet. Fakat bu insanın bu ülke için yaptıklarına minnettar olmalı ve saygı duymak zorundadır. Yoksa ondan zaten hiç bir insanlık beklemeyin. Böyle büyük bir şeye saygısı minneti dahi olmayanın size hiç olmaz. Kaç uzaklaş derhal.
Onların oyuyla benim oyum bir sayılmasin istiyorum.
vatanına değer vermeyen, insan müsfettesinin tekidir.
Sevmeye bilirsin bu senin tercihin ama şunu bilmesini çok isterim.
onun sayesinde sen buradasın o olmasa belki bu ülke asla olmicaktı Türkiye diye bir devlet olmicaktı.
bunları düşün ondan sonra Atatürk'ün değerini bilmeni isterim.
Ben Atatürk’ü sevmemek diye bir kavrama inanmıyorum. Atatürk’ü anlayamamak diyebiliriz buna, Atatürk’ü tanımamış olmak... Atatürk’ü tanıyan, icraatlerini, ilkelerini, fikir ve düşüncelerini bilen bir insan Atatürk’ü sevmemesi bence söz konusu olamaz. Atatürk’ün karşı çıktığı bütün konular çağ gerisiydi, mantıksızdı. Bu akıl almaz mantıksızlığı, yobazlığı savunan bireylere de normal bir insan gözüyle bakamıyorum, benim kanaatimce onlar hastalıklı/cahil bireyler. Dolayısıyla, onları bu genelleme içerisinde almayıp Atatürk’ü sevmeyen insan olmadığına inanıyorum.
ibnedir ibne.
Sevip sevmemesi umurumda değil yalnız asgari saygıyı ve nezaketi göstermek zorundadır.
Ölsünler.