bugün

hiç şüphesiz en asil duyguların insanıdır. kendisine öğretilen yobazlığın dışa vurumunu her yerde gösterir. yobazlık ruhuna işlemiştir.
''baban kim bilmezdin lan yarrak kafası'' da der bunlar
cehl-i cühela durumla nasıl ki oldu ise ukala, karşısında sevilen paşaya da hakaret eden fitne-i fesat ile başat.
osmanlı ya bok atarlar o kadar biz sakince karşılarız bunlar illa bi küfür ederler, bi lakap takarlar işte bu tayfadır bunlar.
iyi demiştir.
güzel demiştir.
hakkaniyetli insandır.Her insan aynı değildir koç diye uyarılması gerekir bu kemalistin.sonucta insanoğlu çiğ süt emmiştir senin sevdiğin ve saygı duyduğun kadar kimse sevmek ve saygı duymak zorunda değildir.Bu durumda o adamın hıyarlığından mutevellittir.
kibarlık yapmıştır.
hemen < ya senin baban belli değil, o adam baban değil, piçsin sen, ananın götünden çıkmışsın > gibi işlere girmek lazım bunlara karşı.
zira atatürk ü sevmiyorum diyenler her akşam istisnasız olarak görüyoruz ki aynı zamanda adamın zürriyetini soyunu ırkını erkekliğini hele hele dindarlığını cinsel tercihini doğduğu şehri bile yeri gelince çarpıtıp hatta iftiralara bulayıp yalanlar atıp hepsini kendi orospu çocuğu tavırlarına alet edecek kadar zavallı bir güruh aynı zamanda.
kemalist olarak kısıtlamayın. aklı olan her canlı der. kurbağaya beyin taksan o da der. burada gelip atatürk' e tapın diyen yok zaten. sadece salak salak işler yapmayın. nankör herifler.
nanköre nankör diyen insandır.

kimse ailesini de sevmek zorunda değil ama sadece iyiliğini düşünmüş ailesine laf eden olursa ona nankör demekten bir farkı yoktur. kelimenin anlamı hoş değil ama yapılan eylemi de karşılayan başka kelime yoktur.
sayıca çok olan kemalistlerdir.

oysa ben, atatürk'ü sevmiyorum diyene 'ananın amına kadar yolun var' demeyi tercih ediyorum.
Yanlış değerlendirme yapan kemalisttir. Ataturk önemli isler yapmıştır. Ataturk hiçbirşey yapmadı demek nankörlük olur. Ama her yaptıgı doğrudur, o kusursuzdur demek de yalakalik ve korukorune bağlanmak olur. Sevmemek nankörlük değildir, ama yaptıklarının degerini bilmemek nankorluktur...
çok doğru bi tespitte bulunmuş olan aklı basında basında insandır.
haklı kemalisttir. hayır belki sevmezsin ama eşşek gibi saygı duyacaksın.

bak ibret al:

görsel
türkiye'de yaşamayan ve bu ülkenin ekmeğini yemeyen birine demişse halt etmişdir. ama yediği kaba sıçan birine söylemişse sapına kadar haklıdır.
kendi zekasını tek bir kişiye teksif etmiş ve hacı bayramdan başka yokuş, ankadan başka kuş bilmeyen klasik bir bağnazın halet-i ruhiyesi.