bugün

rte ye vermeyeceği kesindir.

ekmeleddin i rakı sofrasına davet eder, yarım saat sohbet ettikten sonra yüzünde ekşi bir ifadeyle yaverlerine "arkadaşa çıkış yolunu gösterin" derdi.

genç selahattin e bir şans verirdi.
atatürk hayatı boyunca bir ömre sığmayacak işler yapmıştır. ancak bu büyük insandan istiklal marşını dahi bilmeyen bir cumhurbaşkanı adayını destekleyeceğini beklemek düpedüz mallıktır.
saçma bir düşüncedir.

Ya atatürk yaşasaydı bu adam adaymı olabilirdi?
Çoktan yağlı urganı boynuna geçirmişlerdi.
Neymiş oy verecekmiş, ulan gidin bir beyin filmi çektirin beyin yerine bu kürtlere ne veriyor ne koyuyorlar arkadaş.
Siktir git lan bu sözlükten müptezel zındık.
Koyverirdi desek daha tatlı olur sanki.
"merlin monroe Da yaşasaydı kesin bana verirdi" kadar alakasız bi cikarim.
"atam kalk da yerine ben yatam" cılar tarafından hazmedilememiş olan oy verme eylemi.

yıkılımış bir imparatorluktan bir ulus devlet yaratan liderden 2014 yılında 1920 lerdeki gibi düşünmesini bekliyor bu mallar. onu kavramaya çapınız yetmiyor, yetmeyecek. ekmel size fazla yemin ediyorum.
atatürk yaşasa demirtaş ülke sınırlarına bile giremiyeceği yada girdiğüi an idam edileceği için mümkün değildir. 90 yılda ülkemizde çok şey değişti ama hainlerinin yaşadığı gerçeği hiç değişmedi.
saçma iddia.

mk yaşasaydı selahaddin beyciğim ölürdü. bu kadar basit.

mk'nin çapı budur.
bir düşünce tabi neden olmasın.

ayrıca kemalistlerin cirit attığı başlık. adam diyor ki "atam atam sen kalk da ben yatam" yaşasaydı selahattin şimdi ölüydü diyor. adamların mantığa bak. he he sonra yurtta sulh cihanda sulh. postal yalayıcıları sizi.
Atatürk yaşasaydı suan zaten başımızda olurdu.

Itle Köpekle ugrasmazdik bizde.
zamanın ruhunu en iyi okuyan liderlerden biri olan atatürk ün farklılığını göstermesidir.
Atatürk burda olsa o insanlar orda mı olurdu? şeklinde soruyla cevaplanacak sorudur.
chp li seçmenlerin artık anlaması gerek gerçektir.
2 adaya vermeyeceği için salahaddin'e verirdi oyu boşa gitmesin diye...

yada 3'ünü birden astırır kendisi olurdu...
Şüphesiz gerçek bir durumdur. Atatürk eğer yaşıyor olsaydı selo'ya bir an bile düşünmeden oy atar, onu desteklerdi.
başbuğ atatürk yaşasaydı selo, fransa'da yaşayan bir fransız milliyetçisi olarak doğar ve ölürdü.

atatürk yaşasa türkiye'de pkk olmazdı, işini bilenler kaçar ve kaçtığı yerde asimle olurdu.
CHP'ye oy verecek birinin çok da eleştiremeyeceği önermedir. Meclise HDP'yi sokup da sandalyesi artasiceler.