bugün

yüce türk mustafa kemal atatürk'ün siyasi yanlışlarına ne zaman eleştiri getirsem bu tepkiyi alıyorum. hayır, ben tanrı'ya inanan bir adamım. kul'un tanrılaştırılmasına karşı bir adamım. sağda solda bu yönde söylemlerde bulunan adamlardan da nefret ediyorum. atatürk bu cumhuriyetin yapılandırılmasındaki en büyük etken. tamam. bunu kabul ederim. ama neden ilahlaştırılmak isteniyor. sorun da burada patlak veriyor işte.
(bkz: yobazlık ve çamur)
atatürk sayesinde nefes almayan fakat atatürk sayesinde özgürce nefes alabildiği bir ülkede yaşayan nankörlerin sorusudur. siyasi yanlışlar falan bahane, yanlışsız insan mı var dünyada?
atatürk ve yüzbinlerce şehit türkiyeli sayesinde kendi ülkende rahat nefes alıyorsun...

nefes almak tabi ki allah sayesindedir.
nefesi veren inanan kimseye göre tabi ki allah'tır. atatürk olmasada nefes alırmıydın, evet alırdın. burda önemli olan o nefesi nereden verirdin? burnundan mı yoksa kıçından mı solurdun?
hayır. fakat atatürk olmasaydı ne koşulda nefes alırdık bilemiyorum.

(bkz: yooo)
empoze edilmek istenen bu. mustafa kemal atatürk'ü ilahlaştırma politikası. ve bunun üzerinden nemalanma. bu, kesinlikle hedeflenen bu.
tabiki yüce rabbimiz sayesinde alıyoruz nefesimizi,ulu önder atatürk atamız sayesinde kendi topraklarımızda özgürce nefez almamızı sağladı. özgürlük gibi bi çok konuda refah bi ülke olmamızı atatürke ve türk askerlerimize borcluyuz ..
Atatürk ilahlaşıyor diyenlerin fettullah gülene tapması ayrı bir konudur bu adamlar için.
yok 30 yıldır kenan evren sayesinde nefes alıyoruz.