bugün

Müslümanlar iş başında.
reserved.

ilham perilerim gelince yazıcam.
(bkz: islam terör dinidir)
uzun adamın destek verdiği örgütün kendi silahımızla bize vurmasıdır. belkide bizim tırdaki muhimmatlardır.
Devletten daha iyi servisi olanların dile geldiği başlık. Suçu işıd e atacak ordanda müslümanlar a laf atacak. Ulan ben müslümanım işıd terör örgütüdür diyorum. Haydi sende dhkpc terör örgütüdür de.
Doğru olmayacak haberdir. işid genelde saldırıları üstlenmez. Eylemi Desteklediklerini açıklar. ince bi fark var.
neden bilmiyorum ama şaşırmadım...
Işid isimli harici köpeklerin misyonu islamı Karalamaktır.islam Zinhar Terör dini değildir !
ışid destekçisi türklerde göt yanmasına sebep olan bir hadise.
daha dün yaladıkları, hoca dedikleri kişinin ışid'e asi çocuklar dediği tiplerin bugün ışid'e laf atmasıdır.

madem o kadar ışid'e karşıydınız, o zaman niye çıkıp bu ne rezalet diye tepki koymadınız lan koduğumun çomarları?

karaktersiz ibnelersiniz lan alayınız.
Üste birisi ortaya küfretmıs senin ananı, bacını üst üste sileyim orospunun doğurduğu.
Pkk sivilleri doğrudan hedef almadığı için ışidin yaptığını tahmin etmek kesinlikle zor değildi.üzmüş saldırıdır.
israilin imzalanan doğalgaz anlaşmasından kazandığı dolarlar ışid vasıtasıyla ülkemize "bonba" olarak geri dönecek anlaşılan. Yani her türlü biz kazaniyoruz teşekkürler reis!!?
gene islamiyete laf atıldığı başlık olmuşur. ne alakası var lan ışidin islamla.
ayrıca pkk sivilleri doğrudan hedef almaz diyenlerede beyin tacsiye ediyorum.