akp zihniyetinin bir rezilliği daha.

türbanlı kızlarla ilgili eleştiriler artınca hemen normal giyimli kızların resmini montajlayıp, kendilerini aklamaya çalışıyorlar. yazıklar olsun.

görsel
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
Allah düşmanın bile şereflisini versin. dediğim olaydır. bitmiyor kancıkların oyunu, bitmiyor ata'm.
atatürk ile ilgili yeteri kadar karikatür olmaması demiştik..
ne gerek var?
karikatür gibi insanlarız.
açılın ben fotoşoptan anlarım

evet harbiden de ucuz bi işçilik göze çarpıyor. * ama içim kötü değil ki.

edit:belki montaj da montajdır. *
dikkatli bakarsak eşşek işareti yapan kızın kolu-eli o kadar uzun olamaz.

ve tabi olay ne? istemediğini sahte video, resim ve belgelerle suçlayan bir iktidar. ama acı tarafı ne desek boş, %50 taraftar.
an itibariyle hüseyin gülerce ile irtibata geçtim bu hususta aynen şu yanıtı verdi;

"ak parti'yi yıpratmaya çalışan ergenekonvari derin odaklar ya da mossad'ın işi olabilir."
montaj mıdır değil midir hakem tekrarı izledikten sonra kesinlik kazanacak olan olay.

o değil de, fotodaki kızlar bir an önce vefat etmeli. hepsi birbirinden çirkin.
montaj olsun tamam da o kızın eli yumruk şeklinde büstün tepesinde ne işi var biri de onu bana açıklasın?

edit: açıklasın dedim yahu eksilesin demedim? kötü bir şey demedim ki... niye yumruk ve niye büstün tepesi?
(bkz: kemalizm elden gidiyor)
atatürk ün kafasına yumruk koyunce normal oluyor yani. meseleyi açık-kapalı dindar-kemalist ( bakın arkadaşlar bu benzetme bu ülkeye sokulmuş en orospu çocuğu nifaktır açık konuşuyorum; dindar isek atamızı sevemedik biz bu ülkede ya da kemalistsek kesinlikle kafirdik...) meselesi haline getirenler; kime hizmet ediyorsunuz gerçekten bilmek istiyorum...
haklı bir tespit gibidir, zira güneş ışınlarının geliş açısına göre kızın eline parmaklarının gölgesi vurması gerekirdi. ancak şu da var ki elini yumruk şeklinde sıkmış birinin baş parmağı o şekilde durmaz, sadece iki parmak havaya kalkınca durur. yani yumruk yapmış bir elde baş parmağının üst kemiği daha kıvrık durur.**
eğer montajsa bu montajı yapanın ayıbıdır, değilse de bu kızın ayıbı. fotoğrafın gerçek hali ortaya çıksa da emin olsak.
yeter amk. diye isyan ettiğim olaydır. yok türbanlı şöyle yapmış, yok bak başı açıkta yapmış,
yok aslında başı açık yapmamış montajmış. bu ne amk. yaa.

bu kadar mı basitsiniz. 2-3 tane kızın çocuğun liselinin yaptıkları ne bir kesimi bağlar ne diğerini.

birisi yanlış yapmıştır onun terbiyesizliğidir. bak yapan kızmış demek bütün kadınlar atatürk düşmanı demek gibi bir şey bu.

açık ya da kapalı yapmadı, bir şey yapıldıysa orada ki 3-5 kişi yaptı bu kadar basit.

popülizm in taa amına koyayım.
editlenmiş entry.

akp manisa mitingi klonlanan insanlar.

görsel
Foto gerçek. Montaj filan değil.
kokuşmuş bir zihniyetin ürünüdür. bunu yapan, şunu da yaptı;

görsel

ikisi de aynı bok, birinin diğerinden hiç bi farkı yok. birisi için diyolar ki, "aaa bak başı açık kızlar da atatürk'e hakaret ediyor", diğeri için de diyorlar ki, "başının kapatmış ama götünü açmış, işte bunların müslümanlığı bu kadar"

amaç? amaç belli, gazla çalışan bir toplum olmamızdan mütevellit, provokasyon yapmak. başarabiliyorlar mı? ne yazık ki evet.

lakin mesele bu değil canım kardeşim. mesele, ufacık bir olaydan genelleme yapmanın mantıksızlığı.
iki üç tane liseli ergen, saçma sapan hareketler yaptı diye başörtülü tüm kızlar atatürk düşmanı olmaz.
buna karşılık, aklı evvelin biri başı açık kızların fotoşoplu fotoğrafını hazırladı diye, bu akp'nin eseri olamaz.
e doğal olarak, paylaştığım resimdeki fotoşopu da chp yapmış olamaz.

üç beş tane gerizekalı, saçma sapan bir fotoğraf paylaştı diye, ülkede iç savaş çıkacak lan neredeyse...

arkadaşlar biraz akıllı olalım, allah o aklı bize sadece havuz problemi çözelim diye vermedi.

(bkz: bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış)
bunu yapan bunu da yaptı
(#14306273)
teknolojinin kötüye kullanıldığı takdirde ne kadar da tehlikeli olduğunu gösteren bir husumettir.
güzel bir tespittir. montaj olduğu dikkat edilince gerçekten görülmektedir. dindar gençlik kavramı çıktıktan sonra atatürk ile dalga geçtikleri de ortaya çıkınca hazmedemediler tabi normal böyle birşey yapmaları.