bugün

Sömürmemesi için yok etmenin daha makul olduğunu dile getirerek karşı çıkılabilecek bir eylem, malum kısırlaştırmakta masraf.
(bkz: ben koskocaman bir faşistim)
'düşmanlıkları o kadar sığ ve de kısırdır ki, istedikleri kadar çoğalsalar da atatürk'ün tırnağı bile olamazlar gerçeği'nden yola çıkarsak, gereksizdir.
(bkz: fetullahçılara tecavüz edelim kampanyası) *
(bkz: atatürk görse kaynana atlardı)
(bkz: erkekliğe sığmayacak tuzak başlıklar açmak)
kısırlaştırma işleminin pahalı olacağını düşündüren ve bu nedenle bu şahısları sekip genetiğini değiştirmek lazım geldiğini düşündüren önermedir.
efendim şimdi böyle üretilmiş bir atatürk var karşımızda, yaşıyor, nefes alıyor, chp'nin politikalarını eleştirince kızıyor falan. buradan ne diyoruz şimdi?

atatürk olsaydı buna şuna ona müsaade etmezdi
atatürk olmasaydı sen anandan yine çıkardın ama baban kimdi bilemezdin şerefsiz
atatürk olmasaydı hiçbirimiz olmazdık
atatürk olsaydı yasakları savunurdu
atatürk olsaydı siz böyle konuşamazdınız ibneler
atatürk olsaydı türkiye böyle olmazdı
atatürk olsaydı çarşaf olmazdı
atatürk olsaydı başartüsü olmazdı
atatürk olsaydı chp iktidar olurdu
atatürk olsaydı imam hatipler olmazdı
atatürk olsaydı aynen bizim gibi düşünürdü
atatürk olsaydı daha fazla darbe yapılırdı
atatürk olsaydı rejim sıkıntıda olmazdı
atatürk olsaydı inekler büstlerini deviremezdi
atatürk olsaydı güvercinler heykellerine konamazdı
atatürk olsaydı kişi başına düşen milli gelir 30 bin dolar olurdu
atatürk olsaydı bluevelve'nin bu çalışmalarından ötürü onu gözlerinden öperdi
atatürk olsaydı falan fıstık.

şimdi varsayımlar üzerine getirip diyoruz ki; bizim atatürk'ümüzü beğenmeyen siktirsin gitsin. bu atatürk yasakçıdır, bu atatürk darbecidir, bu atatürk rejime halkını kurban eder, bu atatürk'ün terör ve irtica diye iki düşman algılaması vardır, bu atatürk provokasyonları sever ve destekler. bu atatürk'e karşı geleni zehirleriz, kısırlaştırırız, arabistan'a yollarız, üzerine bomba atarız, iktidara gelince elinden iktidarı alıp götüne tekmeyi atarız. demokrasi budur, olmayan atatürk'ü kafamızda yaratmak ve gereğini yapmaktır. sürekli bir tehdit var, olmalı. yaşamalı bu tehdit. kardeşlikmiş, dostlukmuş, anlayışmış. boş işler bunlar. otur koltuğuna önüne gelene söv. insanların inançlarına söv, özgürlüklerine karış, onlara pusu kur, kabin yap, terörü yaşat. insanı öldür ki devlet yaşasın. slogan budur.