bugün

doğru bir ifadedir. hatta paris hilton diyen imamın ne arkasında ne önünde namaz kılınır. çükebilir alimallah.
hayvanat bahçesinden kaçmış bi maymunun sarfedebileceği çapta laftır.
ankara'da kendini bilmez yobaz bir hocanın söylediği sözün üzerine yapılan yorumda, bütün ankara'ya mal edilerek söylenen; "gavur ankara" tabirini esefle kınıyorum. bütün insanları da genellemenin dayanılmaz çekiciliğinden uzak durmaya davet ediyorum. "gavur izmir" ne denli genel ve çirkin bir tabirse, "bakın gavur olan izmir değil de ankara" demek de o denli berbat bir tabirdir.
atatürkatatürk yapan böylesine cahil ve şeyhlik, şıhlık sevdalısı, gerici, bölücü topluluklardır ki bu cümleyi de ancak bu zihniyette olan takiyyeci ucubeler söyleyebilir.
(bkz: yunan tohumu)

(bkz: gavurun dölü)
nedenlerinin arasında atatürk'ün bir zamanlar yobazlara, dini kendi çıkarları için kullananlara, kendini allah ilan edenlere feci kafa attığı olgusu da olan kuyruk acısı formunda bir söylem. eee sayın yobazımız atatürk bir yerlerine bir şey sokmasaydı kendi dinini bile kurabilecekti, ekmeğiyle atatürk oynadı nede olsa.
bu devlet nice imamların boynundan haç çıkardı. Burada tabiki islam yolunda yürüyen imamlarımızı tenzih ediyorum. Gariptir ki şu an namaz kılanların bir çoğu * atatürk'ün kurduğu bir sistemde rahatça ibadet edebiliyorlar. Bugün iran'da neler olduğunu biliyoruz. Komunistler de ayrı bir isyankar.
Buradan şu açıklamayı da yapmayı gerekli görüyorum. islamda baskı ve zorlama yoktur. insanlar iradesini istediği gibi kullanabilirler. Cumhuriyet ve islamın ters düştüğünü iddia edenlerde buradan nasibini alsın istediği oranda. imamın açıklamaları doğruysa imamın kendi takvasından memnun olduğu gözüküyor. Şu anlaşılıyor; Atatürkten üstünüm,benim arkamda namaz kılabilirsiniz. Yok böyle bir şey efendim. islam ahlakına ters. Benim peygamberimin ve cennete gideceği bildirilmiş kişilerin cennete gideceğini biliyoruz bunun dışında kimin nereye gideceğini kimse ama hiç kimse bilemez. *inançlarınızda özgürsünüz fakat yarın ruhz-u mahşerde "seni ne yanılttı?" diye soru sorulduğunda herkesin verecek bir cevabı olmasını isterim.
(bkz: bi siktir git)
"hocam ne içtiysen aynısından istiyorum " diyebileceğimiz zat-ı muhteremdir.
zira zekasından şüphe edilmesi muhtemel olup, kendisini şiddetle kınıyoruz. *
ataturk diyen imamin arkasinda namaza durulmaz bir zat-ı muhterem değildir.

eğer öyleyse ben de michael jackson'um.
"imam olmuşsun ama insan olamamışsın" diye düşündüren, cahil zihniyetin anlamsız cümlesi.
atamın adını agzına almadan önce besmele çekmeledir...(tabi biliyorsa)