bugün

bazı sözlük yazarlarına sormak istediğim soru , yani enteresan bir şekilde sistemli olarak atatürk'e hakaret ediyorlar sebebini çözemiyorum

aynı şey sürekli peygambere laf eden ibneler için de geçerli , günah olmasın diye onun hakkındaki soruyu bu şekilde sormak istemiyorum ama bu insanlar size ne yaptı amk ?

siktirin gidin hayatınıza bakın olm , size ne ölmüş insanlardan amk onlara saygı duyanlar varsa ve bu sana aptalca geliyorsa içinden 'vay aq sığırları' der geçersin , bunu dışarı yansıtmanın mantığı ne ?

edit : bak işte okuduğunu anlamayan bir andaval gelmiş , ulan sik kafalı japon askeri , ben sana demiyorum ki seveceksin ya da saygı duyacaksın , sevmiyorsan sevme sikimde değil , ama senin o insanı sevmemen ona hakaret etme hakkını sana vermez amk , adam bu yazdığımdan 'x kişisini seveceksin' ibaresini anlamış ben ne diyeyim , kafa bu kadar amk , ıq seviyesi bir elin parmaklarını geçmeyen insanlarla muhatap oluyoruz burada ey zall gör bunları.
ilk önce biz topluca senin anana selam gönderdikten sonra herkesin görüşüne saygı duymalısın sevmek zorunda değiliz.
Tanım sütü bozuk ebeynlerini zikilesi yazarın merak ettiği sorudur.
Yazarın bazı sözlük yazarlarına sorduğu soru.Açıkcası ben de merak ediyorum ne bu düşmanlık? Adam ülkeyi baştan kurdu lan!
Keşke sikseymiş mavi gözlü doğarmışım.
Bu nasıl bir üsluptur.

Hayır yani dengesizin biri de kalkar, karşıt düşüncelilere;

- x kişi ananızı mi silkti, adam ülkenin cumhurbaşkanı/ padişahı

Dese?
Okumazsan araştırmazsan hirbirbok öğrenemezsin ulan ATANA saygı duy ;

Atatürk'ün karga kovaladığını bilirdik ama,
5.000'e yakın kitap okuduğunu bilmezdik.
Laikliğini az çok bilirdik ama,
Kurtuluş Savaşı sırasında Yunanlılarca
yıkılıp ahır yapılan yüzlerce Camiyi
tamir ettirdiğini bilmezdik.
içki içtiği hep söylenirdi ama,
Kuran'ın ilk gerçek tefsir ve tercümesini
yaptırmak için verdiği mücadeleyi hiç duymadık.
Atatürk'ü seviyorum çünkü
Ne koyu bir sağcı kadar faşist,
Ne de koyu bir solcu kadar komünist ruhluydu.
Ne camiye inançsız girecek kadar dinsiz,
Ne de inançlarıyla boğulacak kadar yobazdı.
Ne cahilliğin pençesinde boğuldu,
Ne de bilgeliğin ellerinde halka yüksekten baktı.
ATATÜRK'Ü SEViYORUM ÇÜNKÜ
O HALKINI HiÇ SATMADI,
SATILMADI!
atam bunların anasını sikseydi bu kadar saygısızlık göstermezlerdi. sayesinde nefes aldığınız adama yaptığınız bu saygısızlık, umarım hepinizden kat kat çıkar.
Olmasaydı olmazdık cümlesini kuran atatürkcülerin olabilir.
Atatürke sevginizi böyle mi belli ediyorsunuz bu üslupla mı?
büyük annelerinin annelerinin cinsel istismara uğramasını engellemiştir halbukisi. ama sevmezler atatürk'ü. ayrı bir kinleri vardır o'na karşı. hiç bir zaman o başarıyı yakalayamayacaklarını bile bile türlü iftiralar filan atarlar. tanrının emirleri sorgulanır atatürk sevgisizliği sorgulanmaz. öyle bir nefrettir. içlerinde biriken tevazu yoksunu kararmışlık.
analarını sikse iyi olurdu belki. harem filan kursa. çocuklar filan yapsa. varisleri olsa. ülkeyi çocuklarına filan tapulasa. onlarda siktiği anaların kızlarını filan sikse. ensest coşsa. kim kime dum duma olsa filan pek severler.

belki de haklı bir tepkinin mahsulüdür bu sorunun altında yatan.
Gavur döllerinin ve Türk düşmanlarının evet cevabını vereceği soru.
Neden yapsınki işi gücü yoktu bunu düşünecek.
Hayır. Analarını yunan siktiği için böyleler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar