bugün

Fazlasıyla abartıldığını düşündüğüm komedyen olma çabasındaki abimiz.
komedyen olduğunu iddia eden bir insandır.
bu adam cem yılmazdan iyiyse ben de jim carreyim arkadaş.
daha önce yazıldı mı bilmiyorum, ama yine de yazmak istedim. yaptığı şovu her ne kadar başarılı bulmasam da, okuduğu şiir harikuladedir.

ya ağlamasın hiç kimse
ya da gülmesin şu her zaman gülenler

ya kimsede olmasın para denen illet
ya da paylaşmasını öğrensin paralı millet

ya kimse söylemesin sevdiğini
ya da yapsınlar sevginin şu asıl tarifini

ya şu bayramlar hiç yaşanmasın
ya da bayramlarda et yemeyen kalmasın
Cem Yılmaz ölmeden bu topraklardan başka komedyen çıkmaz diyenleri haklı çıkaran kişi.
Keloglan.
ne cem yılmazla ne başkasıyla hemen bir yarış içine sokulmaması gereken standup insanı. herkesin kendi kulvarı, kendi stili, kendi tarzı olmalı. bırakın yapsın işini, gülen güler, gülmeyen gülmez.

not: beğendim yada beğenmedim tarzı bir sonuç çıkarmayın. henüz birşeyini görmedik.
ayrıca keloğlan diyenler cem yılmaz'ın ilk çıktığındaki halini bilmiyorlar anlaşılan.
dün akşam karadeniz ereğli de yaptığı çuvaldız isimli gösterisinin bana göre çok iyi olduğu komedyendir. ayrıca sonlara doğru anlattığı 60 lık boyacı amca hikayesi çok etkileyiciydi. insana anne-babasının değerini tekrar gösteren cinsten bişeydi. komik tarafta ise kadın ve erkeğin farklı yönleri, yurtdışı hikayeleri, camide yaşananlar gibi olaylar vardı.

kısaca, bence başarılı bir adamdır.
gerçekten güldürür. ön yargısız olun. kimsenin gözü yok cem yılmaz'ın bişeysinde. adam yetenekli
şu an tv'de döktürüyor yine. adalet gerekli bu ülkeye biraz.
yine yarmıştır diyemeyeceğim şahıs. şu an aile zoruyla izliyoruz. ölüyorum ama gülmekten değil.
ilk iki gösterisinde güldürmüş keltoş. şimdi kastı gülemedik. hatta şöyle bi şey oldu. hani ordaki seyirciler de gülemiyo ya, ondan sonra bi espri yapıyo gülüyolar hemen alkışa bağlıyolar ayıp olmasın diye. heh tam o anda ben de evde otururken alkışlamak istiyorum adam kendini kötü hissetmesin diye...
çin malı cem yılmaz bile değil kendisi.
Bizımla diyılsındır.
iticinin önde gidenidir.
Geçen yıl şans eseri bir gösterisine katıldım inanın bu yılda aynı esprileri yapıyor.
An itibari ile kanser hastalığını atlattığını öğrendim.
internette fenomen olmuş 3-5 caps,hikayeyi kendi yaşamış gibi anlatan şahıs.

Buraya çöp dökülür yazısı falan hep internetten arak.
Televizyonda izleyince gösterisine gitmediğine sevinilen kişi.
Biraz özgün olun be.
sen konuş bana yasakmış gibi 5.sınıf bir espri yaparak kitle yapabilen biridir kendisi. yapacağın espriye güleyim ben gidiyorum!!!
bu adamin bu meslekten para kazaniyor olmasi inanilir gibi degil, saka olmali.
ayni espriler kanal 7 de yayinlanan fikralarla turkiyede yapiliyor. ne demek istedigimi anladiniz di mi? *
Anlatma tarzıyla insanları etkiliyor.
Kisa zamanda un salmis sorgulayan bir tiptir.
para verip gösterisine gidersen verdiğin paraya gülersin.

- necati kaça aldın biletleri

+ 20 tl hayatım

- hahhhhh
sıradan arkadaş ortamında yapılsa bu adamın yaptığı espriler 'biz gidiyoruz.' 'sen hala yaşıyor musun?' 'o değilde galatasaray maçı ne oldu?' vs. gibi karşılıklar alınır. ama bu adam yapınca millet yarılıyor. anlamış değilim. bende gülüyorum ama sesli değil sırıtıyorum sadece. esprilerinde zeka kırıntısı yok. ve bence bir yerde tıkanacak böyle giderse. hep aynı esprileri yapar. çünkü esprileri zekasını kullanarak yapmıyor. ağzıyla ve mimikleriyle yaşanılan şeyleri abartıyor o kadar.
fazla ilerleyemez. tıkanacak yakında. aha buraya yazdım sözlük.
cok guldurdu beni. ilk defa izliyorum ben acikcasi. horlama sesine oldum. oluyorum.