bugün

entry'ler (218)

brighton

çok da şapılmaması gereken şehirdir. Birkaç gece kulübü güzeldir. Churchill square ve Brighton Pier eğlenceli olabilir. Onun dışında denizi pistir pek bişey beklemeyin.

aa 49 uncu bölüm

10 saniyede geçtiğim bölümdür. bence en kolay bölümdür kendisi. mal mısınız amk?

özel mesaj almak isteyen yazarlar

oladabilir. olmayadabilir.

maaşı çektikten sonra paraları ayrı ceplere koymak

maaşın hepsini bi anda çeken eski çağ insanı eylemidir. arkadaşım kredi kartı diye bir şey var dursun hesapta paran, kredi kartının borcunu internet bankacılığından tek tıkla öde. hatta ona da üşen otomatik ödeme talimatı ver geç. (bkz: 2015)

fasülye görmüş dietteki hulusi kentmen sevinci

Çam sakızı filminin 26. dakikasında başlayan ve hulusi kentmenin her gördüğümde beni mutlu eden mükemmel oyunculuğudur.
http://www.youtube.com/watch?v=XeHZZxVJs2g

selahattin demirtaş

bu adamı başbakan olarak hayal edenler ektedir.
https://scontent-a-ams.xx...5f09c3f16&oe=54523CBD

sümer kolçak turuncusu

çocuk odasının duvarlarında çok güzel duracak renk. *

millet deliye hayret biz akıllıya

"millet deliye hasret biz akıllıya" söz öbeğinin yanlış kullanıldığını ve doğrusunun bu olması gerektiğini iddia ettiğim söz öbeği.

ali baltaoğlu

inci sözlüğün süper trollemesine konu olmuş şahsiyet. Bir de buna inanan sözlük yazarlarının kendinlerini gaza getirme olayı çok manidardır.

mahashta murasi

"Hindistan'ın Varanasi kentinde yaşayan Mahashta Murasi tam 179 yaşında. Üstelik yaşını kanıtlayacak her türlü belgeye de sahip.

6 Haziran 1835 doğumlu Hintli 1957'ye kadar ayakkabıcılık yapmış. 122 yaşında emekli olmuş. Murasi "Galiba Azrail beni unuttu. O kadar uzun yaşadım ki torunumun torununun ölümünü gördüm. 150 yaşını geçen kimse yok. Sanırım ben ölümsüzüm" diyor."

http://www.mynet.com/habe...bu-adami-unuttu-1200853-1

game of thrones

joffreyin öldüğü dizi.

volkswagen grubu

Almanya Volkswagen
Almanya Audi AG
ispanya SEAT, S.A.
Çek Cumhuriyeti Škoda Auto
Birleşik Krallık Bentley Motors Limited
Fransa Bugatti Automobiles SAS
italya Automobili Lamborghini S.p.A.
Almanya Porsche AG
italya Ducati Motor Holding S.p.A.
isveç Scania AB
Almanya MAN Truck & Bus AG

Listesiyle sahip oldukları markalar beni inanılmaz şaşırtmıştır. Yuh!
Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_grubu

dünyanın en çok saygıyı hak eden insanı

Bence kesinlikle ekrem abidir.
https://www.youtube.com/watch?v=LW3BY5qzhlg

gustavia

lezzetine oranla fazlaca pahalı olan bir mekan. balıkesir'in ihtiyacı olan ama ihtiyacı karşılayamayan mekan.

city meats

balıkesir'in en güzel mekanı diyebiliriz.

mısır da polisimiz destan yazdı

gitsinler de biz de rahat edelim dedirten cümle. polis mi düşman mı belli değil zaten.

absolut unique

absolut firmasının 4 milyon şişe ürettiği ve her biri birbirinden farklı şişeleri olan özel üretim vodkasıdır.

photoman

amın düdüğü. götverenin teki.

götün omuzlardan geniş olması

(bkz: hacıyatmaz)

küfür

mesela;
ben senin gibi adamın ta anasını avradını bacısını baldızını soyunu sopunu sülalesini silsilesini gelmişini geçmişini eşiktekini beşiktekini
suyu yediği ekmeği sıçtığı boku kafasının tasını beyninin bardağını ırkını dilini dinini cinsiyetini milliyetini hürriyetini cumhuriyetini
zürriyetini sabahını akşamını öğleden sonrasını sabah seher vaktini akşam eşref saatini kafasındaki saçı arkasındaki kıçı elinin ayarını
bahçenin hıyarını kıçındaki kıllarını boş boş geçen yıllarını şaşı bakan gözlerini kütürdeyen dizlerini memleketinin yaylasını safiyesini
aylasını gözlerinin ferini alnının terini babasının kelini anasının saç telini bahar esen yelini düğünündeki gelini beyninin vakkumunu bahçenin
zakkumunu tuttuğun kalemini ciğerinin veremini böbreğindeki taşı boynunun üstündeki başı orağını çekicini 7 ceddinin ölüsünü dirisini her gün birisini
edirneden karsa dünyadan marsa ne kadar tanıdığın varsa en değişik kamasutra pozisyonlarında sikiyim.ben senin gibi adamın anasını avradını bacısını baldızını
soyunu sopunu sülalesini silsilesini gelmişini geçmişini eşiktekini beşiktekini kapıyın önünden geçmişini testinden su içmişini köpeğini kömecini dedesinin yedi
ceddini doğurtan ebesini ağlayan bebesini soluduğu havayı içtiği suyu yediği ekmeği sıçtığı boku kafasının tasını beyninin bardağını ırkını dilini dinini cinsiyetini
milliyetini hürriyetini cumhuriyetini zürriyetini sabahını akşamını öğleden sonrasını sabah seher vaktini akşam eşref saatini kafasındaki saçı arkasındaki
kıçı elinin ayarını bahçenin hıyarını kıçındaki kıllarını boş boş geçen yıllarını şaşı bakan gözlerini kütürdeyen dizlerini memleketinin yaylasını safiyesini
aylasını gözlerinin ferini alnının terini babasının kelini anasının saç telini bahar esen yelini düğünündeki gelini beyninin vakkumunu bahçenin zakkumunu
tuttuğun kalemini ciğerinin veremini böbreğindeki taşı boynunun üstündeki başı orağını çekicini 7 ceddinin ölüsünü dirisini her gün birisini edirneden
karsa dünyadan marsa ne kadar tanıdığın varsa en değişik kamasutra pozisyonlarında sikiyim.ben senin gibi adamın anasını avradını bacısını baldızını soyunu sopunu
sülalesini silsilesini gelmişini geçmişini eşiktekini beşiktekini kapıyın önünden geçmişini testinden su içmişini köpeğini kömecini dedesinin yedi ceddini doğurtan
ebesini ağlayan bebesini soluduğu havayı içtiği suyu yediği ekmeği sıçtığı boku kafasının tasını beyninin bardağını ırkını dilini dinini cinsiyetini milliyetini hürriyetini
cumhuriyetini zürriyetini sabahını akşamını öğleden sonrasını sabah seher vaktini akşam eşref saatini kafasındaki saçı arkasındaki kıçı elinin ayarını bahçenin hıyarını kıçındaki
kıllarını boş boş geçen yıllarını şaşı bakan gözlerini kütürdeyen dizlerini memleketinin yaylasını safiyesini aylasını gözlerinin ferini alnının terini babasının kelini anasının
saç telini bahar esen yelini düğünündeki gelini beyninin vakkumunu bahçenin zakkumunu tuttuğun kalemini ciğerinin veremini böbreğindeki taşı boynunun üstündeki başı orağını çekicini 7
ceddinin ölüsünü dirisini her gün birisini edirneden karsa dünyadan marsa ne kadar tanıdığın varsa en değişik kamasutra pozisyonlarında sikiyim.ben senin gibi adamın anasını avradını bacısını
baldızını soyunu sopunu sülalesini silsilesini gelmişini geçmişini eşiktekini beşiktekini kapıyın önünden geçmişini testinden su içmişini köpeğini kömecini dedesinin yedi ceddini doğurtan ebesini
ağlayan bebesini soluduğu havayı içtiği suyu yediği ekmeği sıçtığı boku kafasının tasını beyninin bardağını ırkını dilini dinini cinsiyetini milliyetini hürriyetini cumhuriyetini zürriyetini sabahını
akşamını öğleden sonrasını sabah seher vaktini akşam eşref saatini kafasındaki saçı arkasındaki kıçı elinin ayarını bahçenin hıyarını kıçındaki kıllarını boş boş geçen yıllarını şaşı bakan gözlerini kütürdeyen
dizlerini memleketinin yaylasını safiyesini aylasını gözlerinin ferini alnının terini babasının kelini anasının saç telini bahar esen yelini düğünündeki gelini beyninin vakkumunu bahçenin zakkumunu tuttuğun kalemini
ciğerinin veremini böbreğindeki taşı boynunun üstündeki başı orağını çekicini 7 ceddinin ölüsünü dirisini her gün birisini edirneden karsa dünyadan marsa sikerim yarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm...
ananın götüne kolumu sokar göt dalağını sökerim piç kurusu seni.. babasının götünde bomba patladığımın pezevengi. am kafalı sümsük götveren. amcık hoşafı götveren. anana koyaaaaaaaaaaaaaam sana bişey olmasın..
senin ben ananın amını sikerim orospu çocuğu bokun torunu itin sıçtığı. senin anana da kız kardeşine de ablana da teyzene de halana da sülalendeki bütün dişilere de yarrağımı tattırırım, siktikten sonra da amlarını
bıçakla kesip köpeklere yediririm. orospu çocuğu. ananı öyle sikerim bacını öyle sektiririm ki sikik ananın orospu anası ah keşke cevat bana da kaysaydı der.
ananın amına çam dikerim orospu çocuğu. anan spermimle abdest alır sülalesini develere siktirdiğimin çocuğu. doğmamış bebeğinin götü benim kobram ile tanışır doğar doğmaz.
hatta senin karının amından siker blow job yapmadan karının ağzını spermimle doldururum.
ananı menopoza sokmam anana sokarım. bu yüzden baban sikimi yalar böyle bir teşekkür ritüeli olan sikik bir aile işte bu orospu çocuğunun ailesi.
anan geneleve gitse genelevdekiler namuslu kalır ananın yanında. ciğerlerine sıçtığımın evladı ananın amına buldozerin topunu sokayım.
sonuç olarak ananın cinsel hayatını renklendirdim, baban yıllardır bunu yapamadığı için, hatta seni de ananı başkasına siktirerek bir
piç olarak dünyaya getirttiği için daşşaklarımı yalayarak bana şükranlarını sundu. bu işin sırrını sordu. babanın suratına sıçarak sırrımı paylaştım. doğmamış çocuğunun suratını siktiğimi de atlamamalıyım.
ve senin ananı sike sike patlatırım, mezardan çıkartıp ananın götünü keserim.
ananı sikeyim orospu çocukları am göt yarrak sikik sikilmiş ibneler amınıza fare sokayım patlıcan amcıklar sizi amınıza havuç sokam
göt deliğinize şelale gibi akıtam babanızı sikem dedenizide sikerim delik varsa lağaımıda sikerim senide sikerim onuda sikerim tipinizi
sikerim çükünüzü sikerim götünüzü sikerim yarrak ibne pezevenk amcık am sulu am bok penis göt deliği gözünüzü kulağınızı beyninizi sikerim
sikerim sizi sikişmenin doruk noktasına ulaştırırım orospu çocukları amcık göt yarrak sik sikerim ananızıda sikerim bacaklarınızı sikerim
bıyıklarınızı sikerim götünüzdeki kılları koparırım çükünüzü pilava kattığımın çocukları oçlarananızı sikeyim orospu çocukları am göt yarrak
sikik sikilmiş ibneler amınıza fare sokayım patlıcan amcıklar sizi amınıza havuç sokam göt deliğinize şelale gibi akıtam babanızı sikem dedenizide
sikerim delik varsa lağaımıda sikerim senide sikerim onuda sikerim tipinizi sikerim çükünüzü sikerim götünüzü sikerim yarrak ibne pezevenk amcık am sulu am bok
penis göt deliği gözünüzü kulağınızı beyninizi sikerim sikerim sizi sikişmenin doruk noktasına ulaştırırım orospu çocukları amcık göt yarrak sik sikerim ananızıda
sikerim bacaklarınızı sikerim bıyıklarınızı sikerim götünüzdeki kılları koparırım çükünüzü pilava kattığımın çocukları oçlarananızı sikeyim orospu çocukları am göt yarrak
sikik sikilmiş ibneler amınıza fare sokayım patlıcan amcıklar sizi amınıza havuç sokam göt deliğinize şelale gibi akıtam babanızı sikem dedenizide sikerim delik varsa lağaımıda sikerim senide
sikerim onuda sikerim tipinizi sikerim çükünüzü sikerim götünüzü sikerim yarrak ibne pezevenk amcık am sulu am bok penis göt deliği gözünüzü kulağınızı beyninizi sikerim sikerim sizi sikişmenin
doruk noktasına ulaştırırım orospu çocukları amcık göt yarrak sik sikerim ananızıda sikerim bacaklarınızı sikerim bıyıklarınızı sikerim götünüzdeki kılları koparırım çükünüzü pilava kattığımın çocukları oçlarananızı sikeyim
orospu çocukları am göt yarrak sikik sikilmiş ibneler amınıza fare sokayım patlıcan amcıklar sizi amınıza havuç sokam göt deliğinize şelale gibi akıtam babanızı sikem dedenizide sikerim delik varsa lağaımıdasikerim senide
sikerim onuda sikerim tipinizi
sikerim çükünüzü sikerim götünüzü sikerim yarrak ibne pezevenk...