bugün

görükle" de bulunan, güleryüzlü personeli, kulak okşayan şarkı seçimleri, güzel menüsü ile dikkat çeken kafe.
sahibi ve çalışanları partimizin üyelerindendir.
Görükle'de gidilebilecek tek alternatif mekan. Günün menüsünü vejeteryanlar da yiyebilsin diye özellikle etsiz yapan, birçok şeyi kendi el emekleri ile ürettikleri ve tamamen öğrencilerin açtığı, işlettiği nadide kafe.
muhteşem bir kafe bence görüklede üstüne yoktur insanların birbirine hava atmak ve sadece karı kız kesmek için gittikleri kafelere bin basar.
gezilip görülmesi gereken yer.
yakında dergi çıkarması beklenen kafe.
müşterisi olamamaktan yakınan personeli vardır. *
yapılan son tadilattan sonra mavi tonda direkler çok yakıştığı yönünde iltifatlar almakta.

o değil hepsini ayrı ayrı seviyorum da bir uzun boylu, sakallı personeli var (en uzun boylu olan) o sırığı hiç sevmiyorum. *
Ankara dışına çıktığım her fırsatta uğradığım kafedir.

Güleryüzlü personeline gülümsediğim, kulağımı okşayan şarkılara eşlik ettiğim, "oha menüye bak" diyerek şoka girdiğim kafedir.

Sahibi ve çalışanlarının partilere atlarla katıldığı kafedir.

Görükle'de huzurun, muazzam şarkıların, mükemmel insanların, muhteşem yemeklerin adresi olan kafedir.

Görükle'de bulunan bütün kafelerden farklıdır. Günün menüsü sadece insanlara değil atlara da hitap etmektedir. Çalışanları okulu bitirememiş öğrencilerdir.

Güzel müziklerini güzel çayla, güzel çayını da güzel gözleme ile süsleyen kafedir. Bu kafeye giderken yanıma yedek pantolon alırım. Zira sandalyelerdeki çivilere pek dikkat edemiyorum.

Öğrenci öğrenciyi kazıklamaya çalışmadığından fiyatları uygundur. Çiviler ve köpekler büyük problem olabilir ancak ısıtma sorunu daha önce gelmektedir.

Görükle'de üstünde kafe olmayan kafelerdendir. Karı kız kesmeye gelen olmaz. Herkes kendi halindedir.

Her görükle'ye gidişimde mutlaka gezip görmek için uğrarım.

Belirli gün ve saatlerde atların da kafede takıldığını görmeniz mümkündür. Ben daha göremedim.

Burada takılan atlarla ve kulak okşayan şarkılarlA dergi çıkarması yakın olan kafedir.

Yeni yapılan mavi direklerin sevildiği kafedir. Sadece uzun boylu sakallı elemanları sevilmemektedir.

Kesin o çivileri de uzun boylu sakallı eleman çakmıştır.