bugün

fırça, tehtid, hakaret, onur kırıcı hareket, aşk, entrika, blowjob... hepsi var:

http://www.memurlar.net/haber/187499/
şimdi de milli eğitim bakanının olaya verdiği tepki geliyor:

görsel
Rast gele eline biraz yetki geçirenin krallığını ilan etmesi olayıdır.

Bizim gibi ileri demokrasilerde pek çok defa örnekleri görülmüştür. daha'da görülecektir
şehir eşkiyalığıdır.
dağdakinden ne farkınız var?
çocuğunun üstü arandığı için sıradan bi vatandaş tepki gösterseydi, bu kadar gündem olurmuydu dediğim olay. o komutan bi yanlış yaptıysa sende koy önüne yasayı, otur oturduğun yere de bu kadaz zor mu? ayrıca bunu yapan bi asker olduğu için niye bu kadar zorunuza gidiyo?
Demokrasi diyen gerizekalıların konuyu saptırdığı olay. Oğlum belki siz alışmışsınızdır Tayyip'in polislerinin üniversitelerde orada burada kafanıza göre üstünüzü aramasına lakin izinsiz üst araması yasalara aykırıdır . Bunu bir öğretmen de olsa yapamaz, burada hakkını arayan assubay gerektiği şekilde olayı gerekli mercilere iletmiş dava da açılacakmış haberden anlaşıldığı kadarıyla.

Yani mesele assubayın öğretmene fırça atması değil, öğretmenin kendisini yasaların üzerinde görüp öğrencisini taciz etmesi üzerine bir velinin verdiği tepkidir, kaldı ki bu arama sigara vb kötü alışkanlık araması değil kopya aramasıdır, sınavlara girmeden önce üzerinizde kopya var mı diye düzenli olarak arandığınızı düşünün. Benim çocuğuma da benzer bir uygulama olsa O öğretmen köpek gibi özür dileyinceye değin süründürürdüm.

Not: öğretmen çocuğuyum, birçoğunuz lisede orta okulda öğretmeninizi rahatsız edip piçlik yaparken ben öğretmen çocuğu olduğum için öğretmenimi rahatsız etmezdim.
(bkz: aferin al sana plaket)
makamının ağırlığını kaldıramayan birine verilen yetkilerden doğan egonun dışa vurumudur. aynı adam ankara'da herhangi bir kuvvet komutanlığında bildiğin astsubaylık görevini ifa edip emir altında çalışsaydı aynı şekilde davranamazdı.