bugün

Astrolog olması muhtemel.
Aynı çocuk Dünya'nın yuvarlak olduğunu 'Geminin denizde mesafe katederek gövdesinden , sancağına doğru kaybolması.' şeklinde öğrenmiştir .
Memur olacak çocuktur. Şanslıysa bankacı.
Her çocuk saçmalar biraz ve ülke gerçeğini bilmiyor.
Eğitim sisteminin içinde yoğrulmamış çocuk beyanatıdır.
Hangimiz o çocuk değildik ki.
--spoiler--
(bkz: Stewie Griffin) dünyayı ele geçirebilecek bir bebek iken geleceğe gidip memur olduğunu görmüştür.

stewie bile böyle biri olduysa...
--spoiler--
Olamamıştır.
Hayaldir ama kimbilir belki bir gün..
Turkiyedeyse buyunce donrci olur.
Benim küçük kardeşimdi. Türkiye'de yaşadığımızı fark edince vazgeçti tabi bu hayalinden tıpkı abisinin genetik mühendisi olma hayalinden vazgeçtiği gibi.
Bilincli olup desteklenmeli gereken her sey yapilmali. Isteyen cocugu yonlendirmek gerek.
benim o, hala da olsa olur dediğim fakat saçma sınavlar yüzünden istediğimiz mesleği elde edemiyoruz.
ahaha türk dimi bu çocuk bi gülme geldi ahahah uzayı falan boşver şimdiden ygs lys kas adam gibi işin olsun önce.
gideceği en yüksek nokta 4.kattaki ofistir.
zamanla fikirleri değişecek olan çocuktur.
Büyük ihtimalle büyüdüğü zaman zabıt katibi falan olacak olan çocuktur.
Beyin göçü ile hayallerini gerçekleştirebilecek çocuktur.
4 yaşında olmasam da 6 yaşlarındayken en iyi arkadaşımla yaz geceleri yıldızları izleyip, oralarda nelerin olduğunu merak ederdik. ve o günlerde karar vermiştik astronot olmaya. tabii yıllar ilerledikçe bu hayalin imkansızlığını anlamamızdan dolayı daha ayakları yere basan hayaller kurduk * bu evrende olmadı.belki başka bir evrende oluyordur. ama o evrenin bu evren olmadığı doğru.
bende einstein gibi bir bilim adamı olmak isterdim ama olduğum meslek nickimde saklı.
Yazık çocuk maden mühendisi falan olcak haberi yok.
anadolu üniversitesi 2 yıllık işletme (iö) okuyacağı gerçeğinden kurtulamayacaktır, şimdiden geçmiş olsun.
zıplaya zıplaya astronot gibi yürümenin ne kadar zevkli olduğunu gördükten sonra bu yeteneğimin boşa gitmesine gönlüm razı olmadı, nasa’ya başvurdum. ailem de destek oluyor saolsun. senden iyisini mi bulacaklar diyor anam. annem diye söylemiyorum, çok tatlı bir evladı var. yanaklarımı mıncırasım, kendimi hırpalıya hırpalıya sevesim geldi.

konuyu toparlamak gerekirse, astronot olmak çok güzel bir şeydir. ben 30 yaşından sonra fark ettim, çocuk vizyon sahibiymiş, 4 yaşında anlamış olayı.
"Şimdiden zıplamaya başlasın anca aya cikar"

Cmylz.