bugün

yapmaya çok heves ettiğim ancak yemeyen durumdur efendim.
bir sehirlerarasi otobus firmasi.
akbil geçmeyen otobüs firması.
birazdan başlıyoruz. Ama önce mekan belirleyip araştırıyoruz. Bu yanılgı değildir, mesela ben rüyada sarı renk gördüğûm anda bilinçleniyorum.

(bkz: siz yapamıyosunuz dimilan)
Yanılgıdan ibarettir. Fazla yoğunlaştığın için rüyanda gerçekten gezdiğini sanırsın. Yani uğraşmaya değmeyecek iş.
insanların yanlış rüya tanımından kaynaklanan ve mistik ögelere duyduğu zaaftan doğan bir mit.

Yarı uyanıkken rüya sırasında birey, aslında beyni tam olarak uyumadığı için bilinçlidir. fakat bunun tam olarak farkında değildir. dolayısıyla uyanıp gördüğü rüyayı hatırladığında, rüyayı kontrol ettiğini sanar. mesele bu.
görsel
"Anca astral seyahatta görürsün"
Bu konuda ustalaşmış bir kişi tanıdım aynen diyologu yazıyorum.
-puaca napiyon
+napim canim evdeyim oturuyorum, gel istersen
-tamam geliyorum.
(Bekle...bekle.. yarım saat, bi saat)
+ya gelecem dedin nerdesin insan gelmicem der
-ben geldim
+ya he he
-ustunde pembe eşofman vardı, televizyon açıktı bi ara bardak kırdın beklerken de kahve içmedin mi?
+ya skcm yapma şunu!
iddiaya göre her birimizin aslında uyuduğumuzda bir şeklini yaşadığımız durumdur.
Ilkokul da servisdeki kızlar bu yolla justin bieber ın yanına gitmeye felan çalışıyorlardı hiç denemedim denmemde korkarım bu tür işlerden.
kamil koc yol karttaki puanlarla gidisi bedavaya getirdigim yolculuk. servis de var.
Metafiziğe inanamayan bir insanım son zamanlarda rüya görürken bunun bir rüya olduğunu rüya içinde anlayabildiğimi gördüm. Bu muhabbetlerle ilgili Arkadaş o zaman sen çok kolay astral seyahat yaparsın dedi. Detayları falan anlattı. Bu gece denemeye koyuldum ilk seferde kalbim çok hızlı çarptı ve bıraktım. ikinci seferde her tarafım buz gibi oldu kalbim delicesine çarpıyordu patlayacak gibi ama kalbimi hiç hissetmiyordum. Kalkınca 1-2 sn içinde kap atışım normal seviyeye döndü. Velasılkelam inanmadığım halde korktuğum bir olay. Bir daha dener miyim sanmıyorum.
Şu astral çok ilginç bir şey ya metafiziği sorgulattı bana. Gerçek değilse bile çok garip.. Birinci deneyimim burdaydı: http://www.uludagsozluk.com/e/27427565/
Bu sefer kalbimin çıkacak gibi atmasına aldırmadım sonra her tarafım titremeye başladı gözlerim kapalı fakat bembeyaz oldu sanki bir kayıkta sallandığımı hissettim. Gezinti falan yalansa bile çok ilginç bir his. Hiç tatmadığım bir ruh hali deneyim.. Ama şuana kadar olanlar yapan herkeste aynı olan şeyler. Fakat korkutuyor beni. Örneğin şu anda vücudum ve başım korkunç derecede ağrıyor. Sonuçta yapana kadar inanmayacağım.
entel zikiri. otu çekip hayalleniyorlar.
Budur: görsel
http://www.uludagsozluk.com/e/27434420/ daha öncesi buradaydı,
sonunda bir kaç denemeden sonra ses duymaya başladım. Böyle vızıltı gibi bir ses geliyor ama hala ayrılma denen olaydan eser yok. Kalkınca çok garip oluyorsun bir an oraya çakıldığını kalkamayacağını zannediyorsun veya iki sefer başıma geldi başım çok ağrıdı zaten tek yan etkisi bu diyorlar. Astral seyehat diye bir gerçek var çünkü her yaşayan aynı şeyleri anlatıyor belki de beynimizin bir oyunudur hala bilmiyorum ama bu hayattaki en ilginç şey olduğu kesin. Denemeden kimse bilemez. Metafizik konusunda benim kafamı karıştırdı bu olay. Çünkü ruhun çıktığını iddia edenlere göre yaşadıklarım onların iddia ettikleri gibi oluyor. Bilimsel anlamda ise safsata fakat soruyorum o bilim adamları bunları deneyimlemiş mi?
kslgakıjgfdısadpşkıhoudyholjhgfdasdlşhjfpgırhsdfşkhdsdfj.
(bkz: esenlikler diler)
Bir türlü yapamadığım eylem. Bilen bir sözlük yazarı varsa bi yeşilletsin.
(bkz: vectral seyahat)
Çoğu insan farkından olmadan hayatlarında yapmıştır. Bende yaptığımı daha astral seyahatin ne anlama geldiğini bilmeden ögrendim. Yani demem o ki; aslında sadece bir rüya sanılır ancak o rüya olmayabilir.
Mutlaka yapilmali. Ama bunun icin biraz ot icilmeli, alkol alinmali.
çoğunluğun düşündüğü gibi palavra değildir. aslında hemen hemen her insan farketmeden bu durumu yaşar.
astral seyahatte çeşitli riskler de vardır. bu açıdan lucid rüyayı tavsiye ediyorum. yapabilecekleriniz tamamen bilinçaltınızla sınırlıdır en azından.
Leonardo di caprio filmi izledikten sonra kendininde bu seyahatı yapabileceğini sanmaktır.