bugün

Yada hiç imza atamamak. Ben hiç atamıyorum, direkt isim yazıyorum, millet nereden bulur o süslü imzaları? hiç yaratıcı ruhum yok sanırım. hatta bazen yaşlı teyzeler gibi parmak bassam olurmu diycemde neyse isim yazıp karalamak en iyisi.
"O an" gelen bir heyecanlanma, bir el titremesi, bir kalbin hızlı hızlı atması halidir. Bilmem ki sadece bana mı olur.
genelde insanın başına bankada gelen olaydır. Saatlerce atarak mükemmmelleştirdiğiniz imzanız, bankacının size verdiği adi tükenmez kalem ve ser zemin yüzünden çok çok daha kötü olur. hele bir de kışın elleriniz üşümüşse sanırsınki başkasının imzası.
imzaya ayrılan yerin küçük olmasından mütevellit başa sıkça gelen durumdur. insan uzata uzata imza atmaya alışınca bir yadırgıyor.
(bkz: Derdini sikeyim)
afallama durumu.
yakın bir versiyonu "aslında süper imza atamamak ama yeri gelince de aslında süper imza atıyorum diye kıvırmak"tır.

valla billa bak, ben sürekli yapıyorum. yiyolar mı bilmiyom ama.
yazı yazma işi biraz psikolojik durumları gösterir. insanın imza atarkende psikolojisi tutmuyorsa eğer imzası farklı olur. adeta karalarcasına, s.ker atar gibi.
geçmiş zamanda insanların mühür kullanarak çözdüğü sorun. aslında süper fikir he.
bankadan kredi aldıktan sonra son iki sayfada kesinlikle;
-yok ya bu benim imzam olamaz durumudur.
modern zamanların sorunu.
derdini sikmekle beraber tespitine katılıyorum kardeşim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar