bugün

Geçen hafta ölmüş bitmiş takımın taraftarları doluşmuş yine. Hayır benim anlamadığım, sanki ben maç için entry giriyorum, fener sokacak diyorum, şampiyon olacağız diyorum da, yenilince buraya geliyorlar. iyi de benim böyle bir iddiam entrym yok ki amk salakları. Her hafta kazanacağız, şampiyon biz olacağız diyen sizsiniz. Rize götünüzden sikince bile, hâlâ şu an gelmiş geyik yapabiliyorsunuz. Hadi siktirin kendi takımınızın başlığına.
ahaha rize diyor hâlâ. yav konuşacak yüzünüz kaldı mı elinizde bir kadıköy vardı onu da aldık, 4. yıldız desen cabası, türkiye kupası olarak neredeyse üçe katlamışız bir 6-0'ınız kaldı onu da seneye alırız muhtemelen inşallah ahaha.

edit: 7-0 yenmiştik zaten diyecek olanlara ithafen bizim aklımız kupalara gittiği için skorlara takılmıyoruz neyse ki. öyle bir ezikliğimiz yok çok şükür.
Şu karton toplayan hala ne konuşuyor. Babanı kaybetmiştin, öyle diyorsun ya güya. Babalar Günü bugün. Hiç acın da mı yok be adam. Ampır ampır konuşuyon. ilginç valla.

T. Fbli yazar. Elinizden Kadıköy'ü seneye de biz alacaz.
Siyah ulan!
götünüze girdi mi diye gslilere sormak isteyen yazar. böyle sikerler adamı. böyle göt ederler.
Yusuf erdoğan’ ın aşırtma golünü izleyip ağlaması muhtemel olan fanatik fenerli troll panpa. Adam da iyi attı be panpa !
Sevgili kardeşim, biz beşiktaşlılarin ve siz fenerbahcelilerin bu sezon için galatasaray ile taşak geçmeye zerre hakkı yok. Adamların zaten geçen hafta sakatlanan musleradan sonra şampiyonluktan ümidi kalmamıştı birde bu akşam hakem faciası yaşadıklari düşünuldüğünde iyice koptular. Son 6 hafta beşiktaş, fenerbahçe ve galatasaray ın olmadığı bir şampiyonluk yarısi izleyeceğiz. Sikerim böyle futbolu.

Açık ve net evet.
son günlerde sesi soluğuna karışmış fenerin taraftarı. elinde bir obradovic kalmıştı o da gitti tüh şimdi basketbol havası da atamayacak galatasaray'a karşı.
Uludağ sözlüğün en boş yazarıdır. Yazarlarından biri dahi değil. En boşudur.
Dün ben yokken nick altımı bazı rakip takım taraftarları ziyaret etmiş. Sesi soluğu kesildi diyen ergen, benim entylerime bakmadan götünden uydurmuş. Diğer sacramento mudur nedir ilk kez gördüğüm bir velet de en boş yazar falan yazmış. Bugün sımavın amk senin, ne işin var benim nick altımda çocuğum. Sınav için başarılar bugün. Umarım iyi bir liseye yerleşirsin, sınav sana yerleştirmezse.
6 senedir burdayım hiç muhabbetimiz tartışmamız olmadı, oylama bile olmadı ama arada fenerbahçe yenilince takılasım geliyor bu yazara sonra vazgeçiyorum "ulan bisürü veletle uğraşıyor bide ben çıkmıyım aradan" diyorum
Efendi bir yazar, kalemi daim olsun
Acaba hangi lisede sınava giriyor. Bide amq falan demiş sen hayırdır la . neyse seviyene düşmeyeceğim :d
aslolan her zaman ak partidir.
ergen kendisi muhtemelen. benim başlığımın altına yazmışsın 4 gün önce diye ben buraya geldim dalgasına. açık bir platform burası ve hakaret etmeden herkes herkese yazabilir kendini bir şey sanma ergen mergen ne ayak haha. neyse daha fazla ezmeyeyim zaten 6 senedir eziliyor kendisi futbol klasmanında.
Futbol konusunda zerre sevmesem de atatürkçülüğü ile takdir ettiğim yazar.
Şimdiden yarınki "3 temmuz dünya şike bayramıni" kutlarim.
görsel
görsel
gençlerbirliği maçından sonra kayıplara karışmış yazardır. haklıdır ne yapsın, oyuncusu kalmayan ezeli rakibini tam kadroyla bile sıralamada geçemeyen bir takımı tutuyor. eğer sen fenerbahçeliysen gel galatasaray'ı destekle, yok eğer ben galatasaraylıysam sana emrediyorum gel galatasaray'ı destekle.
Sabah akşam sözlükte takılamadığı, tercihen de takılmadığı için kaçtığı iddia edilen yazar. Biz sizin gibi işsiz değiliz çocuğum. Bugün Alanya deplasmanında da göreceğiz sizi.
o yüzden görür görmez entry girmiş yazardır. muhtemelen yaşı da benden küçüktür ama napsın aklınca takımını müdafaa ediyor.
Yok kardeş, trabzonsporla bi dalga geçip çıkıcam. Başlığıma entry girmen denk geldi. Neyse ben Trabzonlularla bi uğraşayım. Vira bismillah.
Şahsımın da üyesi olduğu Bir tarikat lideri.

YAŞAAAAAAAAAAA. FENERBAHÇE!
Fenerbahçe'li yazar.
Dalga geçme işini küfürsüz ve mizah kullanarak yaptığı için tebrik ediyorum.
Eskiden çok küfür ederdi.
Nabıyon la bozbaykuş turuncu forman bu sene işe yarayacak o sene bu sene.
Takımı şampiyon olamayacağı için galatasaray mağlubiyetlerinde teselli arayan fanatik fenerli troll panpa. Sen sevineceksen yenilmeye devam edelim panpa, çünkü sizde de iş yok . Aşağıdaki de hediyem olsun. Haaayddiiii Geeeenççleer !!!

görsel

Edit: eksileyince stancu’ nun golü iptal edilmiyor panpa. Hadi bye.