bugün

çeşitli icraatları nedeniyle çaylaklığa düşürülmesi gerektiğinin diğer yazarların gözünden kaçmadığı, ama moderatörlerin güzünden kaçırdığı yazarlardır. en kısa zamanda hak ve adalet.
edit: yarası olan gocunur
(bkz: tacizci uludag sozluk yazarlari)
(bkz: aslinda yazar olmamasi gereken yazarlar)
ısrarla sözlüğe siyasÎ entry girip polemik çıkartanlar ve başkalarının görüşüne saygı göstermeyip tek kendi görüşü varmış gibi davrananlar.
kıçını moderasyondaki arkadaslarına dayadıgı için kendisinde gözüne kestirdiği yazarları karalama, anasına bacısına küfür etme hakkı gören, insanlıktan nasibini almamış yazarlar.
bu başlık altında yazanların herhangi bir tanesini bile utanmadan reddeden yazarlardır..
edep-sizliğin başladığı yerde edeb-iyatın bittiğini bilmeyen yazarlar.
(bkz: aslında hepimiz caylağız)
özel mesajla ırkçılık yapıp, insanı zorla küfür etmeye zorlayan cibiliyetsiz yazarlardır.
bunlar için başkalarının düşüncelerinin hiç bir önemi yoktur çünkü kendileri dünyanın en yüzeysel odunudur.
hiç tanımadığınız birisi olduğu için ''engelle yani cibiliyetsizlere ekle'' butonunu o anda kullanamıyorsunuz fakat karakterini git gide ortaya koyunca zevkle o listeye ekliyorsunuz. birde sözlük formatından bilmem neden dem vurur bunlar üstüne de utanmadan sizi şikayet ederler. ayrıca bu tip yazarlar moderatörlerin prim verdiği yazarlardır.
Bu sozlugun duvar yazilari kivaminda bir sozluk oldugunu gorup yazmanin gereksiz oldugunu dusunen yazar da olabilir.
-bu aslında çaylak olması gereken yazarlardan
+sen bana bu diyemezsin
isim vereyim mi? peki bir işe yarar mı? ismini verdiğim yazar çaylak olur mu? yazar mı dedim ben??.. zaten ona yazar dediğimiz için götü kalkmadı mı?
neyse..
önce sözlükteki abazanları avlayalım sonra da onların çok bilmiş abazan arkadaşlarını... mümkün mü? değil mi? e ben boşuna yazdım o zaman.. neyse..
(bkz: zargana)bolca küfür eder fakat hiç şikayet etmedim. acıdım mı demeliydim yoksa.
kimsenin yazmaya cesaret edemeyeceği yazarlardır.
aziz nesin. türk milletinin yüzde bilmem kaçına "aptal" de, sonra çaylak olma! ben yapsam kesin çaylaktım...
(bkz: aslında peygamber olması gereken yazarlar)