bugün

iyi sevişir.
oyuncudur, etkilediğini, etkileyebildiğini görmekten her daim zevk alır ancak bu oyunculuğu yalancılıkla karıştırılmamalıdır...dürüstlük onun için bir prensip olmaktan öte yaşam tarzıdır çünkü, herkesin kendisi gibi olmadığını görünce saflaşır, salaklaşır, kabuğuna çekilir ve orda bolca vakit geçirir, kırılgan yüzünü dünya aleme ilan etmek yalandan sonra en çok korktuğu ikinci şeydir çünkü...
çok güzel ve tatlılardır huhuhg.
sakar ve dengesizdirler. yapılan araştırmalara göre küçükken yüksek yerlerden düşmüş kız çocuklarının çoğunun aslan burcu olduğu tespit edilmiştir. bu aptalca düşmeler neticesinde kafada beyin hücresi kalmamıştır. gerizekalı olma sebepleri genelde budur ya da doğuştan salak olanları da oldukça fazladır.
sexe düşkün bencilin tekidir.
hala bu kadın kadar tutkulusunu ve şehvetlisini ve erkeğini idare edenini göremedim. kadının dibi.
Tek bakış ve gülüş ile kalbimi uçurtma yapmış kadın. Aşık oldum bildiğin. (bkz: aktrise aşık olmak)
görsel
Koç ve yay burcundan sonra iyi anlastigim kadindir yay burcu olarak.
egosu en yüksek kadınlar bu burçtan çıkar. sürekli ben çok önemliyim mesajı verirler.
Nedense bana cekici gelen bayanlardir. Hayir cekici mi geliyor yoksa bunlar hep tesaduf mu tam anlamadım.
Tek kelimeyle egodur.
sik kelimeyle legodur.
tek kelimeyle iettdir. deyip kaçıyorum.
kanka, dost kişilik.
--spoiler--
Aslan ilişkilerinde sağlamlık ister ve dikkatin sürekli üstünde olmasından hoşlanır. Kimi zaman gibi gururlu, kimi zaman da neşeyle dolu bir çocuk gibidir. Son derece verici ve koruyucudur ancak otoritesinin sorgulanmasından hoşlanmaz. Oyuncu ve hayatı seven ve bunu yansıtan bir karakteri vardır.
--spoiler--
harbiden kadının ham maddesi. muhtemelen evleneceğim burcun kadını.
Nefretlik kadinlardir. Bir insan bukadarmi itici olur. Burnu bes karis havada tavirlar kucüklü büyüklü daglari ben yarattim havalari. Sevgili olunacak kizlar degillerdir. Kafa sikerler.
insana yuh dedirten kadınlardır.

(bkz: aslan burcu kadını)
Her şey düzgün uygun Meşru olacak. Bu.
sadakat duygusu en çok gelişen kadının burcu. yalnız dikkat ; duyguların sınırlarında yürürler.
yer yön duyguları zayıf, keskin cümleleri olan dobra kadınlardır. bunların bazılarını güçlü duruşlarından bazılarını da saçlarından tanıyabilirsiniz. gözlerinden ateş atarlar sinirlendiklerinde. saftırlar, güvendikleri insanlar tarafından çok kolay kandırılabilirler.

yıllar sonra gelen edit : bunların oscarlık rol yapanı da vardır.
erkeğini mutlu etmek derdinde olmayan kadındır. ısrarla savaşırlar... rahat olun lan biraz.
TIRT BURCU KiŞiLERiNiN YOĞUN ELEŞTiRiLERiNE RAĞMEN ASLAN GiBiDiR.
güzel, alımlı, ateşli ve aşk dolu kadınlardır. şahsen ben çok çekici buluyorum kendilerini. gerçi diğer burçlarınkileri de çekici buluyorum ya neyse.*
su sıralar kredi kartı ekstresi gelmek üzere olan kadındır. kredi kartı borcunu ödemesi gerekir. yoksa faiz biner maazallah.
güncel Önemli Başlıklar