bugün

çekici,
hırslı,
eleştiri kabul etmez,
inatçı,
çıkarlarını iyi hesaplayan,
çalışkan,
girişken,
popüler,
azimli,
hedefleri büyük,
güleryüzlü,
duygularına yenilmeyen,
özgürlüğüne düşkün,
anı yaşamayı seven,
eğlenmeyi bilen,
çapkın,
eksiklerini iyi gizleyen,
savaşçı
ama barışı tercih eden...

bir koçla boy ölçüşecek, liderlik için koç burcuyla savaşacak tek burç.

yine de koç liderdir ama.
Kız arkadaşım.

Yerim.
megalomaniyi az abartsalar da vicdanı sağlam güzel kadınlar olurlar.
gururdan gözleri kör. ilerlemenin altın kuralı eksiklikleri görüp kabul etmek. aslan kadını bunu katiyyetle kabul etmez. bu yüzden ekserisi kifayetsiz muhteristir.
Bir aslanin yelesi neyse aslan kadinin saclari da odur, saclarina tapar.
Kendisine yapilani asla unutmaz bunu surekli kendisine ve karsisindakine hatirlatir.
Cok duygusaldir. Vicdanin sesini duyar. Cogu insanin dusunemeyecegi kadar kucuk seylere takilip baskasinin acilarina uzulur.
Inatcidir. Beklemekten nefret eder. Baskasinin gotunu toplamaktan hic hoslanmaz , itaat etmez.
Sevgisini gostermez, poh poh perisi de degildir. Caliskandir, istediklerini mutlaka elde eder. Arkadas cevresinde sevilir fakat etrafindaki aslanlarla cok anlastigi soylenemez.
Elestirilmekten nefret eder. Ozgurlugu sahip oldugu en degerli seydir, kisitlamayiniz zamanla kendini duzeltebilir.
Anı yaşamayi sever ve de sevilmeyi. Seviniz.
benim sevgilimdir, seviniz beyler, özgür bırakın desemde gavat da olmayın. Ilgi beklemez, ilgi de göstermez, istemediği bir şeyi yaptıramazsınız. Ama çok tatlıdır duygusaldır, bol bol öpün sevin sevişin.
bu kadınların şeyi oluyor. şeyi, anlayın işte.
Bir aslan burcu erkeği değildirler.
yatakta çok iyi olduklarını duydum.
herkes ile anlaşır biraz inatçı ama çok sevecen ve otoriterdir.
tuhaf bir tribi olan kadindir. bazen kendisi de anlamaz kendi tribini.
ama dusunun onu, dusundugunuzu gosterin, ilgilenin her sey cozulur. temelde bu kadar da basit.
ama siz ille de okuzluk yaparsaniz, tabi anlayamazsiniz.
aslan burcuna mensup kadın.
Aslan mensubu burcu kadın.
olur olmadık şeye sinirli, kendi kız arkadaşıyla cici kız modelinde iken siz bir şey yapınca abartılı tepkiler veren, lider olmak kendini ön plana çıkarmak isteyen, neşeli, inatçı, hırslı kadın modeli. bazıları da çok takmaz görünür, kafa dengi, eğlenceli, mantıklı olabilir. kova burcu kadını bildiriyor...
çok ateşli sevişirler.
orospuluğa en çok meyilli burçtur, haydi bakalım gelsin eksiler. Gerçeği değiştiremezsiniz ama.
arkadaş çevresi çok olan insandır.
Yaklaşma toz olursun, geçme pişman olursun.
Ama perdelerini indirincede kedi gibi bi insan.
Aslan burcu erkeğinin asilliğini almış dişilerdir.
On numara beş yıldız kadındır.
aslan burcuyum, bazen okuyorum da burçlara inanasım geliyor. inanacak gibi oluyorum birden cayıyorum.
bunların süsü, püsürü bitmez. her zaman hoş sohbettir. genelde uysal olsa da biraz cadıdır.
Zor bir burçtur lukse çok onem verir aşırı gururludur ve aşırı merhametlidir sevgilisi çok olur ama sevdiği az olur çunku onu kaldırabilecek karakterdeki erkek çok azdır vesselam dunyaya bir daha gelecek olsam ve seçme hakkım olsa asla bu burçta doğmayı istemezdim.
Ayran gönüllü burçtur.Kafasına koyduğunu er geç yapar sadece istesin.
2014 ün pek kıyak geçmediği burçtur. kime sorsam hoşlanmamış bu seneden. Gözler senenin ikinci yarısında. Malumunuz, güneş bize kıyak geçiyor.

(bkz: konuştu rezzan kiraz)